MHP BELEDİYE BAŞKANINA ÇİRKİN HAREKET

Bu haber 28 Haziran 2014 - 0:54 'de eklendi ve 860 kez görüntülendi.

Alanya Belediyesi Başkan yardımcılarına tahsis edilen araç belediye binası önünden yüzlerce vatandaş ve turistlerin şaşkın bakışları altında Antalya Valisi emriyle böyle götürüldü..

Alanya Belediyesi’ne ait belediye başkan yardımcılarının ortaklaşa kullandığı aracı, antalya Valiliği’nin emriyle polis nezaretinde emniyetin çekici aracıyla vatandaş ve turistleirn şaşkın bakışları altında belediye önünden alınarak Antalya’ya götürüldü. 260 bin den fazla nüfusuyla  17 ilden büyük olan Alanya’da, Büyük şehir yasasıyla sonrası kapatılan altı belde belediye hizmet binası Alanya Belediyesi’nden alınarak Milli Eğitime devredilirken, son makam aracının da çekici vasıtasıyla alınarak götürülmesi tepki topladı.

ALANYA’DA ŞOK ETKİSİ YARATTI
Uğur Kısa: Her şey bir yana olayin gerçekleşme şekli bile manidar. Ya madem tahsis edildi isterler şoför ile gönderilir. Nedir yani özellikle çekici ile aldırıp diğer adliye binasından bakıp kıs kıs gülmek!

 

Mehmet Ergün: Okurcalardan Demirtaş’ı düşünün, köyleriyle birlikte çoktan il olmayı hak etmiş bir turizm merkezinin belediye başkanına makam aracını çok gören bir mülki amir, Antalya valisi… Çok mu gördünüz Alanya belediye başkanına makam aracını…. Sayın valim Alanyalılar’ın yüceliğini hafife almayın, kendi aralarında para toplar başkanına bir makam aracı alır, merak etmeyin…

 

Yusuf Pehlivanoğlu: Partizanlığın daniskasi olsa olsa bu kadar olurdu AKP’den birşey olmaz.

 

Hakan Çakır: Sayın Antalya Valisi ve Menderes Türel’e Alanya belediyesinin bir MHP li başkan’da olması bu kadar mı rahatsızlık verir?

 

Meliha Öztep: Eski başkan Sipahioğlu ve AKP Alanya’ya şimdiye kadar ne getirdiler ve faydaları oldu ki? Bırakın götürüp o aracı ayakkabı kutularına sığdırsınlar, Alanya halkı istediği takdirde Adem başkana en kral makam aracını alır…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments