Türkmeneli’ne İlk Yardım Konvoyu Yola Çıkıyor

Bu haber 02 Temmuz 2014 - 16:01 'de eklendi ve 831 kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın başlattığı “Türkmeneli’ne Türk’ün Elini Uzat” kampanyasının, ilk Yardım Konvoyu yola çıkıyor.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un bu konuda yapmış olduğu yazılı açıklama şu şekilde:
 
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in “Sen de doyur, sen de giydir” temasıyla 25 Haziran 2014 günü başlatılan “Türkmeneli’ne Türk’ün Elini Uzat” kampanyası, yüce milletimizin yoğun ilgisiyle karşılanmıştır. Ülkü Ocakları yurt genelinde bulunan tüm şubeleriyle yardımın toplanmasından ve tasnif edilmesinden sorumlu olmuştur.Milletimizin aziz fertleri, genç, yaşlı; doğulu, batılı; az, çok demeden bu kampanyaya destek vermiştir.Maddi katkıda bulunmaya gücü yetmeyen vatandaşlarımız ise dualarıyla soydaşlarımızın yanında olduklarını belirtmişlerdir. Mübarek Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde kampanyaya destek veren tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 
 
Toplanan yardımların ilk bölümü 4 Temmuz Cuma günü il temsilciliklerimizde tasnif edilecek ve en kısa sürede soydaşlarımıza teslim edilmek üzere Irak’a doğru yola çıkacaktır. Yardım yapmak isteyen vatandaşlarımızın 4 Temmuz Cuma gününe kadar en yakın Ülkü Ocakları şubesiyle irtibata geçmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra toplanacak olan yardımlar da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın açıklayacağı ileri bir tarihte Türkmeneli’ne ulaştırılacaktır. Ülkü Ocakları yardımların soydaşlarımıza ulaştırılmasına bizzat nezaret edecek ve detayları kamuoyuyla paylaşacaktır.
 
Olcay Kılavuz 
Ülkü Ocakları Genel Başkanı
2 Temmuz 2014

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al