MHP rüzgarı esnaf ziyaretleri ile devam ediyor

Bu haber 30 Mart 2015 - 17:49 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) 23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, İlçe teşkilatlarına yönelik düzenlediği ziyaretlerini Kulada tamamladıktan sonra, mahalli sanatçı Sami Dinç ile esnafları ziyaret etti.

klldvt0

Kulalı esnaflar, 2007-2011 yıları arasında Milletvekilliği döneminden Ahmet Orhan’ı,  İlçelerinde devamlı gördüklerini sürekli sahada olmalarından ötürü kendisini sevdiklerini bu sebeple çay ikramında bulunup sohbet etmek istediklerini söylediler. Vatandaşların bu isteklerini, 23.Dönem Milletvekilliği döneminde de olduğu gibi geri çevirmeyen Orhan, Kulalı esnaflarla bir araya gelerek sohbet etti.
 
Öte yandan; (Şerifem), (Ege Türküleri), Sami Dinç Türkülerimiz1), (Seymen Sekerek), (Neredesin Atatürk’üm) ve (Yürekli Yiğitlere Hatıram Olsun) isimli altı albümü bulunan mahalli sanatçı Sami Dinç’i de unutmayan Orhan, ofisinde kendisini ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgi alıp sohbet etti.
Kendisine Milletvekilliği aday adaylığında başarı dileğinde bulunan ve gördüğü ilgiden memnun kalan Orhan, Kula esnafına ve Mahalli Sanatçı Sami Dinç’e yakın ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür etti. Ardından çekilen hatıra resimleri sonrası Orhan İlçeden ayrıldı.
            Ahmet İLTER/ ÜLKÜCÜKADRO

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments