Orhan, teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

Bu haber 29 Mart 2015 - 0:54 'de eklendi ve 536 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Köprübaşı, Demirci ve Gördes İlçe Teşkilatlarında parti mensuplarıyla hasret giderip, hayır dua ve destek istedi.

kdg0

Ziyaretler kapsamında sırasıyla; Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Köprübaşı İlçe Teşkilat Başkanı Rahmi Erdem, Başkan yardımcısı Yaren Azışık, Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Gültekin, Mehmet Emin Özenç, Yüksel Yaren, Belediye Meclis Üyesi Hasan Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Köprübaşı İlçe Teşkilat eski Başkanı İsa Uysal, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Demirci İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Kırkaya, Başkan Yardımcısı İsmail Sandal, Sekreterler Ali Osman Çötel, İsmail Toprak, Muhasip Üye Nurullah Emekli, İl Delegesi Ali Göktepe, Üye Necati Koç, Koordinatör Kazım Aysan, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gördes İlçe Teşkilat Başkanı Uygar Yabaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Yarış, İbrahim Fidan, Ferruh Efe, Niyazi Emre, Mehmet Esen, Abdullah Arğmağan, Abdullah İlker, Akif Ormancı, Ömer Baştürk, Ramazan Pekmez, Halil Cabar, Mustafa Kurt, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)Gördes İlçe Teşkilat eski Başkanı Cevat Demirağ, Gördes eski Belediye Başkanı İbrahim Emre, Kayacık eski Belde Başkanı Rıza Dağlı, eski Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yeniyörük, Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Turgutlu İlçe Teşkilat eski Başkanı İbrahim İlerler ile çok sayıda ülkücü hareket mensupları, 23.Dönem Manisa Milletvekili ve 25.Dönem Manisa Milletvekili aday adayı Ahmet Orhan’ı karşılamada ve ağırlamada yalnız bırakmadılar.
 Sorumsuz hükümetin gidişatına son vermek lazım”
            Orhan, sırasıyla Köprübaşı, Demirci ve Gördes’e yaptığı İlçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde 2015 seçimlerinden hemen sonra, Türkiye’yi çok ciddi bir ekonomik tehlikenin beklediğinin altını çizerek; “Yalnız ülkenin birliği,  bütünlüğü, bayrağımız, kutsal değerlerimiz değil, Türk milleti ekonomik zorluklarla da karşı karşıya kalacaktır. Acilen bu konuda tedbir alınabilmesi için, bu sorumsuz hükümetin gidişatına son vermek lazım.Milliyetçi Hareket Partisi bütün dedikodulara rağmen, bütün olumsuz söylemlere rağmen, Türk milletinin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanıma sahip kadrolarıyla bu milletin huzurundadır. Milliyetçi Hareket Partisi genel merkezinde, milletimizin sorunlarını çözecek büyük bir ekip çalışma yapmaktadır. Hem de hiç ara vermeden çalışmaktadırlar. Türkiye’nin en ünlü ekonomistleri Milliyetçi Hareket Partisinin kadrolarının içerisinde yer almıştır. Yer almaya da devam ediyorlar.” Dedi.
“AKP testisi çatladı. Çatlak testi su tutmaz.”
Konuşmasının devamında Orhan;“Partimize karşı büyük bir teveccüh var. Türkiye’nin her tarafından çok güzel haberler alıyoruz. Geçmişteki oy oranlarımızın çok üzerinde, oy oranlarına sahip olacağımız artık gizlenemez bir gerçek haline gelmiştir. Bugün ki yandaş anket kuruluşları bile Milliyetçi Hareket Partisinin bu yükselişini saklayamıyorlar. Fakat Milliyetçi Hareket Partisine tek başına iktidara ulaşabilmesi için sizlerin ve bizlerin çok önemli katkısına ihtiyaç var. AKP testisi çatladı. Çatlak testi su tutmaz. AKP’nin gidişi başlamıştır. Önemli olan onun yerine gelecek olandır. Bunun yerine Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarını sağlamak durumundayız.”dedi.
            Milletvekili aday adayı Orhan son olarak; “Bu duygularla, sizlerin desteğiyle ve hayır duasına talip olduğumu söylüyorum. Beni dualarınızla cesaretlendirir, bu yolda bana destek verirseniz hepinize teşekkürlerimi, şükranlarımı sunarım. Hepiniz sağ olun, var olun. Ayrıca bugün Köprübaşı, Demirci ve Gördes teşkilat ziyaretlerimizde zaman ayırarak gösterdikleri misafirperverlik için başta sayın ilçe Başkanlarımız olmak üzere tüm mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.”dedi.
            Ahmet İLTER

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments