ÜlkücüMilliyetçiTürkçüTürkeşÜlkü OcaklarıdövizakpchpmhpAhmet b.karabacakhasan külünk
DOLAR
27,4991
EURO
28,8303
ALTIN
1.610,36
BIST
8.486,96
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
23°C
İstanbul
23°C
Açık
Çarşamba Parçalı Bulutlu
24°C
Perşembe Az Bulutlu
23°C
Cuma Az Bulutlu
23°C
Cumartesi Az Bulutlu
23°C
ÜÇ HİLAL'İN HİKAYESİ Ahmet B. Karabacak

TEK ÇIKAR YOL TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİDİR

TEK ÇIKAR YOL TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİDİR
10.09.2019
726
A+
A-

TEK ÇIKAR YOL TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİDİR

Tek çıkar yolun Türk Milliyetçiliği olduğunu söylemekten asla vazgeçmeyeceğiz. Vazgeçmediğimiz, kutlu yolun mücadelesini her daim sürdürmeye devam edeceğiz. “Türk Milliyetçiliği” Sosyalistlerin, Faşistlerin, Siyasal İslamcıların vb. Aynı grupların duydukları zaman korktukları kutsal bir çizgidir. Siyasal İslamcıların nefretle baktıkları Türk Milliyetçiliği, “İslam’ın özüdür” mensubu olduğumuz Hak din İslam “Irkçılığı” kesinlikle ret eder. Mensup olduğumuz dini İslam’ın son peygamberi, Şanlı Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sav) kesinlikle Irkçılığın lanetlendiğini beyan etmiştir. Türk Milliyetçiliği her türlü faşizan hareketi yasaklar. Türk Milliyetçiliğini lanetleyenler; Cenabı Hakkın “Sizleri ayrı ayrı kavimler şeklinde yarattım” beyanını idrak edemeyenler inkar etmektedir. Kuran’da sayısı onun üzerinde olan Kavim kelamını idrak edemeyenler, inkar ediyorlar. Yardımlaşmayı, kaynaşmayı, kavmini sevmeyi ve kavmine hizmet etmeyi emreden bir din Türk Milliyetçiliğine nasıl karşı olabilir. Kişi kavmini sevmekle suçlandırılamaz. Vatan sevdası imandandır. İslam’da Milliyetçilik vardır efendiler! İslam’da Irkçılık yoktur. Biz Türk’ aşığız ve Türk’e ait olan ile harmanlanırız. Eski Komünist, İtalyan Faşizminin lideri Faşist Mussolini veya Nazist Hitler gibilerinin ardından “Kahrolsun” kelamımızdan başkası yoktur. İçtimai mezhebimiz Türkçülüktür. O sebeple Siyasal İslam’ın beyhudeleri ve son zamanın Neo İlahiyatçıları “Türk Milliyetçiliğini” ağızlarına almasınlar. Türk Milliyetçiliği ; Cihandır, Turandır, Nizamı Alemdir. Türk Milliyetçiliği; Asrın refahı, Firavun karşısında Musa.
Tek çıkar yolun Türk Milliyetçiliği olduğunun izahı şöyledir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti temelini “Türk Milliyetçiliği” üzerine kurmuştur. Bizi ayakta tutacak yegane güç “İdrak edilmiş olan Türk Milliyetçiliğidir”. İdrak edilemeyen Türk Milliyetçiliği sadece Milliyetçilik de kalır. Türk’e has Türk Milliyetçiliği olamaz. Kendisini ilerleyen zamanda İtalya veya Almanya kucağına bırakır. Oysa Türk Milliyetçiliği ; Türk’ün refahını ister iken başka milletlerin zulmünü talep etmez. Adalet isterken; başka milletlerin men edilmesini istemez. Türk Milliyetçiliği ; Türk Devlet ve Milletini muasır medeniyetler seviyesine yükseltmeyi gaye edinir. Dilini, tarihini, benliğini, Milli kültür ve şuurunu koruyarak bu hamlelerin muazzam bir şekilde olacağını alenen beyan eder. Milli Kültürün savunması ve korunması ile Emperyalizmin güdümünde olan bütün “Piçleşmiş” fikirlere karşı savaş açar. Çünkü alayı Türk Milliyetçiliğinin karşısında olanlardır.
Türk Milliyetçiliği; özünü Türk töresinden alır. Ülkücülük ; Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletini yaşamak ve yaşatmak olduğu için; Herhangi bir şekilde Türklüğe ve İslam’a aykırı olan bir durumun olmasına asla müsaade etmez.
Türk Milliyetçiliği ; Türk’ün boynunu eğdirmeyen bir yapıyı savunur. Bu sebeple Kandil sıçanlarına, Pensilvanya mendeburlarına, Moskof uşaklarına taviz vermemeyi esas alır. İPİ Kandil eline verip, CHP, HDP, PKK ile omuz omuza sadece ve sadece Türk Milliyetçiliği düşmanlarına hizmet edilir. Atatürk bir Türk Milliyetçisi idi. Türk Milliyetçiliğini ret eden CHP, nasıl olur da Atatürk Partiliği unvanını halen kullanır. Türk Milliyetçiliği; taviz vermeden Vatanın ve Milletin bölünmez bütünlüğüne kast edenlerin cezasının en ağır şekilde verilmesini emreder. PKK kucağında haz çığlıkları atanlar bu sebeple düşmandır Türk Milliyetçiliğine. Türk Milliyetçiliği Mozaik yapıya karşıdır. Mozaik bir evre kesinlikle Komünist bir sistemin uşaklığıdır. Halkların kardeşliği narasını atanlar; bölücüdür. Halklar yoktur Türk Milleti vardır. Halk yığındır; millet bütündür. Halklar parçalanmaktır! MİLLET BİR ARADA OLMAKTIR.
Yol bellidir; Hak yoludur, Hakikat yoludur. Yolun sonu ne PKK ya çıkar. Ne Okyanus ötesine açılır. Yolun sonu Milliyetçi Ülkücü hareketin irade ve idaresi ile TURAN yoludur. Nizamı Alem yoludur. Kızıl Elma yoludur. Türk Milliyetçiliğine sımsıkı sarılmaktan başka bir kurtuluş yolu yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Yüce Türk Milletinin refahı ve saadeti Türk Milliyetçiliğindedir.
Türk Milliyetçiliği ; PKK yandaşı CHP’ nin karşısındadır
Türk Milliyetçiliği ;PKK yandaşı HDP’nin karşısındadır
Türk Milliyetçiliği ; PKK ortakları ile kol kolan olan İP’ in karşısındadır.
Türk Milliyetçiliği ; Ailesi saltanatına dönüştürülen kurum ve kuruluşlardaki liyakatsizliğin karşısındadır. Türk Milliyetçiliği ; Türk ve İslam’a karşı gelen, töre ve ahlakı ezen her oluşumun karşısındadır. Adaletli ve Hakkaniyetli bir idare ve iradenin yanındadır. Türk Milliyetçiliği bir çıkar ve üç günlük hükümranlık derdinde değildir. Türk Milliyetçiliği ; Milli Devlet, Güçlü İktidar azmi ve çizgisi ile hareket eden KURTULUŞ YOLUDUR.
Bizleri öcü diye tanıtanlar “ Hortlamış olan Haçlıdır, Locaların sözcüleridir, Tapınakların temsilcileridir, Siyasal İslam’ın baş aktörleridir, Faşisttir, Komünisttir, Emperyalisttir, Oportünisttir, Sosyalisttir, Okyanus ötesinin şarlatanları, Kandil’in sıçanları, velhasıl kelam TERÖRİSTTİR. “
Her şey Türk için! Türk’e göre! Türk tarafından!
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

ERTUĞRUL SUBAŞI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.