Ülkücüler’den Bursa’da Büyük Temizlik

Bu haber 17 Kasım 2019 - 17:09 'de eklendi ve 888 kez görüntülendi.

Bursa Ülkü Ocakları 9 Işık’ın 1. maddesi olan Milliyetçilik maddesine atıfla 9 İlçe ve Mahalli Ocak ile çevre temizliğinde bulundular.

Kısa bir açıklamada bulunan Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir;
Genel Başkanımız Sinan Ateş’in “Çevrecilik milliyetçiliktir” sözünden yola çıkarak, gelecek nesillere temiz ve yaşanılabilir alanlar bırakmak için; İznik, Gemlik, Mudanya, İnegöl, Dikkaldırım, Yenişehir, Yıldırım/Yavuzselim ve Gürsu ilçelerinde çevre temizliğinde bulunduk, emeklerinden dolayı Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

YAVUZSELİM

Yavuzselim Ülkü Ocakları Başkanı; Duhan Güven, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Arabayatağı Mezarlığında çevre temizliği yapılmıştır.

DİKKALDIRIM

Dikkaldırım Ülkü Ocakları Başkanı; Alim Baştürk, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Mihraplı Camii çevre temizliği yapılmıştır.

KESTEL

Kestel Ülkü Ocakları Başkanı; Yavuz İpek, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Kestel şehitler parkında çevre temizliği yapılmıştır.

YENİŞEHİR

Yenişehir Ülkü Ocakları Başkanı; Ahmet Çekil, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Kozdere çamlığında çevre temizliği yapılmıştır.

YILDIRIM

Yıldırım Ülkü Ocakları Başkanı; Ömer Faruk Hacet, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Pınarbaşı Mezarlığında çevre temizliği yapılarak, Ülkücü Şehitlerimizi dua ile yâd ettik.

İZNİK

İznik Ülkü Ocakları Başkanı; Sezai Güngör, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından İznik Gölünde çevre temizliği yapıldı.

GEMLİK

Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı; İsmail Baydar, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Gemlik sahilinde çevre temizliği yapılmıştır.

MUDANYA

Mudanya Ülkü Ocakları Başkanı; Buğra Demez, Yönetimi ve Liseli Bozkurtlar’ımız tarafından Mudanya sahilinde çevre temizliği yapılmıştır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments