Bursa Ülkü Ocakları Çocuk Şenliğine yoğun ilgi

Bu haber 20 Ocak 2020 - 8:49 'de eklendi ve 297 kez görüntülendi.

Bursa Ülkü Ocakları Çocuk Şenliği Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı. Çok sayıda veli ve çocuğun büyük ilgi gösterdiği şenlikte Ülkü Ocakları’nın kurduğu ücretsiz eğlence alanlarında çocuklar doyasıya eğlenirken, aileler ise etkinliklerin ücretsiz olmasını büyük bir memnuniyetle karşıladı.

Ülkü Ocaklarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Şenliği etkinlikleri Merinos AKMM’de kapılarını açtı. Okulların tatile girmesiyle birlikte hafta sonu etkinliği Ülkü Ocakları Çocuk Şenliği’nde geçirmek isteyen ailelerinin yoğun ilgisi ile vardı.

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkan Vekili İsmail Tozman “Hayalimiz, hedefimiz, Çocukların internet bağımlığına dikkat çekmekti. Bursa Ülkü Ocakları bu etkinliğe imza attı. Sömestre tatilinde çocuklara ücretsiz verdiğimiz etkinliklerle çok önemli bir konuya dikkati çekerek onların eğlenirken öğrenmelerine vesile betgram olduk. Bir tarafta internet varken diğer tarafta ise oyunlar var. Çocukların teknolojiye bağımlı hale gelmeleri çok kez gündeme geldi. Ancak uygulama aşamasına geçilemedi. Bursa Ülkü Ocakları olarak düzenlediğimiz etkinlikle ilk kez bunu hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Şenliğin birinci gününde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman ve MHP Bursa il başkanı Cihangir Kalkancı ile partililer katıldı. İkinci gününde de Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş katıldı. Şenlikte Sinan Ateş Ok attı ve Bursa Ülkü Ocaklarımızın, çocuklarımız için düzenlediği “Geleneksel Çocuk Şenliği” programımızda yavrularımızla bir araya gelerek eğlenceli ve anlamlı bir gün geçirdik. Bu güzel program için Bursa Ülkü Ocaklarımızı tebrik ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments