Bayraklı Ülkü Ocakları’ndan Kur’an-ı Kerim Dersleri

Bu haber 13 Mart 2013 - 2:14 'de eklendi ve 2.225 kez görüntülendi.

Bayraklı Ülkü Ocakları’ndan

Kur’an-ı Kerim Dersleri

Bayraklı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yetişen neslin Türklük ve Müslümanlık şuuruyla yaşayabilmesi için Kur’an-ı Kerim dersleri başlattı.

Bayraklı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı başkanı Tuncay Arslan yaptığı açıklamada “Günümüzde misyonerliğin bu kadar yüksek seviyede ilerlemesinden dolayı insanlarımızın zihinlerinin bulanmasını engellemek için inancımız doğrultusunda yeryüzünde bir benzeri olmayan Allah katında tek din olan (İnneddine İndallahil İslam) İslam’ın Kutsal Kitabı Kur’an-ı Kerim’i İnsanlarımıza ulaştırmayı kendimize vazife edindik.

Her Müslüman Türk gencinin okuması ve bilmesi gerektiğine inandığımız kutsal kitabımızı okumasını bilmeyen kardeşlerimizi ocağımızda yapılacak olan ‘ Kur’an-ı Kerim Okuyorum !’ adlı programımıza davet ediyorum” dedi.

Bayraklı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı başkanı Tuncay Arslan ayrıca derslere katılan herkese Kur’an-ı Kerim hediye edileceğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al