ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…

Bu haber 24 Şubat 2014 - 0:51 'de eklendi ve 1.195 kez görüntülendi.

yazir84417b325

MHP Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Emin Altunel’i görüp tanımak isteyen Doğanhisarlılar’ın çokluğu Seçim İletişim Merkezi açılışında izdihama neden oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Altunel, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP Konya İl başkanı Tarık Taşçı ve beraberindeki heyetle Konya’nın Doğanhisar ilçesini ziyaret etti.

Onlarca araçlık karşılama konvoyu ile karşılanan heyete yoğun ilgi vardı. Miting havasında geçen ziyarette ayrıca Doğanhisar seçim bürosu açılışı yapıldı. KMilliyetçi hareket partisi Doğanhisar seçim koordinasyon merkezi açıldı. Açılışa MHP  Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı,  İl Başkanı Av. Tarık Taşcı,  Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Altunel, İl Sekreteri Av. Semih Akgül, Başkan yardımcıları, Akşehir, Ilgın, Hüyük ilçe başkanları, Hüyük Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Sefer, Ilgın Belediye Başkan Adayı Zinnuri Sarıkaya, Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

kalabalık nedeniyle seçim bürosunun olduğu meydana ilerlemekte güçlük çeken Altunel ve beraberindeki heyet ilgiden oldukça memnun kaldı. Açılıştan önce Doğanhisar belediye başkan adayı Abdullah Koç kısa bir konuşma yaptı. Ardından ayakta alkışlanarak kürsüye gelen MHP Konya Büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Emin Altunel yoğun alkış nedeniyle konuşmasına başlayamadı. Altunel gördüğü ilgiden dolayı duygulandığını belirterek, “Allaha şükürler olsun. Devlet aracıyla devletin memurlarıyla seçim gezisi yapmıyoruz. Memleketimize daha iyisini verebilmek için yola çıktık. Allah’ta niyetimize göre verdiği için bugün bu kalabalığın karşısındayım dedi. İl özel idaresinin yeni yasa ile büyükşehir belediyesine bağlanacağını hatırlatan Altunel, tarımla ve hayvancılıkla ilgili projeler hazırladığını ve önümüzdeki günlerde bunları paylaşacağını belirtti. Altunel’den sonra kürsüye gelen MHP Konya milletvekili Mustafa Kalaycı’da kısa bir konuşma yaparak gündemi değerlendirdi. Kalaycı ve Altunel daha sonra parti meclis üyelerine rozet taktı. Programın ardından Doğanhisar seçim bürosu dualarla açıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat