ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

MHP’LI ADAN: FAKIRIN, FUKARANIN HAKKINI ISTISMAR EDIYORLAR

Bu haber 03 Şubat 2014 - 1:44 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

celal-adan

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, “Fakirin, fukaranın hakkını hukukunu istismar ederek milletten oy toplayanların, fakiri fukarayı ne hale getirdiklerini hep birlikte görüyoruz” dedi.

Adan, partisinin Eyüp’te “Şehit Cengiz Akyıldız” adı verilen Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışında yaptığı konuşmada, seçim çalışmaları ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Suriye’de silahlardan, çatışmalardan kaçan Türkmenler’e ilişkin görüntüleri hatırlatan Adan, Türkmenler’e gerekli yardımın yapılmadığını belirterek, “Bu hükümet, gayri milli bir hükümettir” ifadesini kullandı.

İstanbul’da 2002-2013 dönemindeki 4 bin imar değişikliğinden 100 milyar dolar rant elde edildiğini anlatan Adan, çalmaların, çırpmaların, hırsızlığın delillerinin ortada olduğunu söyledi.

Yalan ve riyanın ortaya çıktığını belirten Adan, “Fakirin, fukaranın hakkını hukukunu istismar ederek milletten oy toplayanların, fakiri, fukarayı ne hale getirdiklerini hep birlikte görüyoruz” diye konuştu.

Ezanı hür, bayrağı hür ve kimsenin muhtaç olmayacağı bir Türkiye için çalıştıklarını dile getiren Adan, Türkiye’nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gibi bir siyaset ve devlet adamına ihtiyaç duyduğunu kaydetti.

Adan, partilerinin yerel seçimlerde başarılı olacağını, halkın 30 Mart’ta gerekli cevabı vereceğine inandığını bildirdi.

Partili kadınlardan siyasi faaliyetlerde aktif olmalarını da isteyen Adan, “Çalınan kapı açılır” ve “Gitmediğimiz yer bizim değildir” anlayışıyla seçim çalışması yapılması gerektiğini vurguladı.

Adan, partililerden yerel seçimlere hazırlıkta çok çalışmalarını istedi, kurdelesini keserek hizmete açtığı seçim irtibat bürosunun hayırlı olmasını diledi.

Adan konuşmasının ardından, Düşmeciler Caddesindeki bazı iş yerlerini ve esnafları ziyaret etti.

Açılışta, MHP Eyüp İlçe Başkanı Halil Feyizoğlu, MHP Eyüp Belediye Başkan Adayı Kamil Yıldız ile partililer hazır bulundu.

etikhaber

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat