“Raydan çıkmış sözde siyasetçilere ders vermek sizin elinizde”

Bu haber 09 Şubat 2014 - 14:01 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.

HaberRes_33291

MHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dalaman’da, Dalaman Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Sedat Yılmaz, MHP Dalaman İlçe Başkanı BayramAltın ve bir grup partili tarafından karşılanan Erdoğan’ın ilk durağı Kapıkargın Köyü oldu. Burada bir mevlide katılan Erdoğan ve beraberindeki heyet daha sonra vatandaşlar ile görüştü. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Erdoğan buradaki konuşmasında AK Parti İktidarının ülkeyi kaos ortamına sürüklediğini, adeta diktatörlük taslayan bir başbakanın bu makamı işgal ettiğini söyledi. Son günlerde ortaya çıkan ses kayıtlarına da değinen Erdoğan; “Bu ses kayıtları da gösteriyor ki AKP iktidarı MHP’nin yükselişini gizlemek için anketleri bile manipüle edecek zavallılığa düşmüştür. Başbakan Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin Türk Milleti ile gerçekleri paylaşmak adına yapmış olduğu grup toplantılarının 2-3 dakika yayınlanmasını bile hazmedemez hale gelmiştir. Yandaş medyanın, taklacı editörlerinin yalancı patronlarından aldığı emirler gün yüzüne çıkmıştır. Takdir milletimizindir. Söz sırası artık sizdedir. 31 Martta adaletten anladığı aldatma olan bu raydan çıkmış sözde siyasetçilere ders vermek sizin elinizdedir” dedi.

 

 

30 MART GÜNÜ HESAP SORUN

Yollardan şikayetçi olan köy muhtarı ve vatandaşlara iktidarda AK Partinin, yerel iktidarda da CHP nin olduğunu hatırlatan ERDOĞAN; “Artık MHP demenin zamanı gelmemiş midir? Artık, AKP ile CHP arasındaki sığ siyasi çekişmenin mağduru olan siz değerli vatandaşlarımızın söz söyleme vakti gelmemiş midir? Görüyorum ki artık sizler de AKP ve CHP nin bu kısır döngü halini alan siyaset üslubundan sıkıldınız. Olmayan hizmetanlayışlarından, buram buram şov kokan siyaset üsluplarından sıkıldınız. 30 Mart günü vatandaşlardan medyayı tehdit ederek gerçekleri saklamaya çalışan, verdiğiniz oyları çalarak hepimizin hakkına girenlerden hesap soracağınıza inanıyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al