YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ

Bu haber 27 Şubat 2014 - 18:40 'de eklendi ve 686 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, tüm yerel yönetimlere örnek olacak bir kentleşme için harekete geçtiklerini kaydederek bunun da markalaşmadan geçtiğini söyledi.

1499462_554636404624974_965812137_n-300x200

Yaklaşan yerel seçimler öncesi ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Çetinkaya, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. ‘İlk ezandan son namaza kadar hizmetinizdeyim’ düsturuyla yola çıktığını söyleyen Çetinkaya, seçilmesi halinde bu anlayışından asla taviz vermeyeceğini dile getirdi. Çetinkaya, ziyaretlerde yaptığı konuşmada,

markalaşmanın da ilk adımının atıldığını kaydederek, bundan sonra yapılacak olan çalışmaların hız kazanarak en çabuk bir şekilde markalaşma hareketinin sağlanacağını ifade ederek, “Siz ne kadar iyi işler yaparsanız yapın, markalaşmalısınız, marka şehir olmalısınız. Biz Afyonkarahisar’ı marka yapmak istiyoruz. Yerel hizmetlerin zamanında, hızlı, ekonomik ve adil bir şekilde sunulduğu, çevreye duyarlı ve mimari estetiğe önem veren, her türlü afete hazırlıklı, yeşil alanların ve sosyal donatıların sağlandığı, dezavantajlı kesimlerin gözetildiği yaşanabilir, çağdaş Kent ortamının temin edilmesinin sözünü veriyoruz” dedi.

Afyonkarahisar için dönüşümün 1 Nisandan sonra başlayacağını kaydeden Çetinkaya, üniversite öğrencilerinin şehrin ekonomik ve kültürel anlamda gelişmesine büyük katkı sunduğunu ifade etti. Afyonkarahisar’da 7′den, 70′e herkese hitap eden projelerinin olduğunu anlatan Çetinkaya, özellikle pazarcı ve dolmuşçu esnafına sahip çıkılacağını, onların sorunlarının çözüleceğini söyledi. Kentte belediye aracılığı ile daha kaliteli ekmek üretimi yapacaklarını, mahalle fırınlarının restore edilerek daha sağlıklı şartlarda ekmek üretiminin yapılacağını da dile getiren Çetinkaya, ayrıca ekmeğin fiyatının 50 kuruş olacağını da söyledi.
ÇETİNKAYA AFJET VE DEFTARDARLIĞI ZİYARET ETTİ
Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyon Jeotermal Anonim Şirketi ve Afyonkarahisar Defterdarlığını ziyaret etti.

Çetinkaya, ilk ziyaretini AFJET Genel Müdürü Yusuf Ulutürk’e gerçekleştirdi. Ziyarette, Ulutürk ile görüş alışverişinde bulunan Çetinkaya, belediyenin çalışmalarında AFJET’in imkanlarından yararlanacak projelerin olduğunu belirtti. Afyonkarahisar’ın hava kirliliği bakımından en kirli şehirlerarasında yer aldığını kaydeden Çetinkaya, jeotermal ve doğal gaza sahip olduğumuz halde hava kirliliğinin yüksek olduğunu söyledi. Havası en kirli şehirler arasında yer alan Afyonkarahisar’ın kendileriyle dönüşüm sağlayacağını aktaran Çetinkaya “200 bin nüfusu olmasına rağmen havası en kirli şehirlerden biridir. Hem doğalgaz hem de jeotermal kaynak gibi nimetlere sahip olmasına rağmen, böyle kirli bir havaya sahip bir şehir. Bu kirliliğin sebeplerinden biri AFJET ile ısınan 15 bin konutun sayısının çoğaltılmaması. Ben isterim ki birinci hedefimiz bu olsun” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ulutürk, AFJET’in mevcut çalışmalarından söz etti. Çetinkaya ve beraberindekilere AFJET’in çalışmalarını sunum şeklinde anlatan Ulutürk, AFJET’in mevcutta dört dalda hizmet verdiğini ifade etti.
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, gün içerisinde ikinci ziyaretini ise Afyonkarahisar Defterdarlığı’na gerçekleştirildi. Defterdarlık personeliyle bir araya gelen Çetinkaya, verginin devlet için ne denli öneme sahip olduğunu kaydederek, vergi dairelerinde çalışan insanlarından onurlu bir göreve sahip olduklarını söyledi.

AW019857

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al