EKMEĞE DAİR

Efendi Barutçu

Fatih’e destek Çığ gibi

Bu haber 17 Mart 2014 - 2:21 'de eklendi ve 971 kez görüntülendi.

Afyonkarahisar’ı büyük bir değişime sahne yapacaklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Amaç, emel hizmet için hizmet ise vatandaşımız için” diye konuştu.

fatih2

Haftanın her günü yoğun bir tempodan ziyaretlerini sürdüren Çetinkaya, sıkılmadık el bırakmadan çalışmalarını sürdürüyor. Tüm gün vatandaşın içerisinde olan, akşam saatlerinde de mahalle ve köy ziyaretlerini sürdüren Çetinkaya, hazırlıklarını şimdiden yapan ve projeleri hayata geçirecek ekiplerle her gece istişarede bulunuyor. Genç ve dinamik aday Çetinkaya ciddi bir çalışmayla Afyonkarahisar’da adından sıklıkla söz ettiren tek aday.

“Afyon’un Fatih’i”

Toplumun her kesiminden teveccühle karşılanan aday Çetinkaya, projeleriyle de gönülleri adeta fethediyor. Seçim kapsamında yapılan gezilerde yaşanan diyaloglar ise Çetinkaya’nın her kesimi tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığının göstergesi durumunda. Vatandaşların ise “Afyon’un Fatih’i” olarak nitelendirdikleri Çetinkaya, vatandaşa yönelik proje çalışmalarıyla halkın sevgisini kazanırken, Afyonkarahisar’a bir ivme kazandırarak neler yapacağını bir bir anlatıyor.

“Genç olacak iş yapacak”

Projelerini dinleyen vatandaşlar ise “Afyonkarahisar’a genç bir başkan lazım, koltuğa yapışan değil, koltuğu belediyenin önüne atan bir başkan. Biz inanıyoruz ki Fatih Çetinkaya bunu başaracak oturan değil çalışan olacak. Yani artık bizler genç bir başkan istiyoruz, genç olacak iş yapacak” diyorlar.
Siyasetçi Değil Vatandaş Konuşacak
“Vatandaşlarımızın teveccühü karşısında hizmet etmezsek Allah bunun hesabını sorar ” diyen MHP Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’da hem vatandaşımızın hem de esnafımızın büyük sıkıntılar yaşadığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’da sıkılmadık el bırakmadan ziyaretlerine devam ediyor.

Vatandaşların artık siyasileri dinlemeyeceklerini, siyasilerin vatandaşları dinleyeceğini kaydeden genç aday Çetinkaya, “Bu güne kadar vatandaşlarımız hep siyasileri dinledi lakin hiçbir sıkıntılarını anlatamadılar. Neden? Çünkü tüm siyasiler sıkıntıları bildiklerini söyledi. Biz buna karşı çıkıyoruz. Allah’ın izni ile biz biliyoruz demeyeceğiz, biz çözeceğiz. Ben konuşup vatandaşımız dinlemeyecek. Onlar konuşacak, sıkıntıları bana aktaracaklar” dedi.

RAKİPLERİ BİLE TAKDİR EDİYOR

Tüm kesimler tarafından kucaklanan Çetinkaya, her hafta yaptığı çıkışlarla da akıllardan silinmeyecek bir siyasetçi imajı çiziyor. Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını her türlü reklam mecrasına taşıyan Çetinkaya, gözlerden uzak kalmayarak vatandaşların hafızalarına kazınmış durumda. Her hafta farklı bir reklam modeli ve farklı bir sloganla vatandaşların gözlerine hitap eden genç aday her kesimin takdirini toplayarak, seçim arifesinde büyük beğeniler kazanıyor. Öte yandan Çetinkaya’nın izlediği siyaset de diğer rakipleri tarafından da takdir edildiği alınan duyumlar arasında.

PROJELER AFYON’U DEĞİŞTİRECEK

Afyonkarahisar için hazırladığı projelerini anlatan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya projelerinin her kesim tarafından takdirle karşılandığını belirterek, “nokta atışlarla hazırladığımız projeler hayata geçirilmeye başlandığında gözlemleyeceksiniz, yeni bir Afyonkarahisar ortaya çıkacak” diye konuştu.

Bulunduğu her platformda marka bir Afyonkarahisar hayal ettiğini kaydeden Çetinkaya, bunu başaracaklarını ve marka şehrin ilk adımının atıldığını söyledi.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK

Belediye başkanı olarak seçilmesi halinde belediyenin her 3 aylık gider kalemlerini, ne harcandığını internet üzerinden yayınlayacağını, şeffaf belediyecilik yapacaklarını belirten Çetinkaya, ortak akıl ve tam katılım modeliyle yönetimi başaracaklarını, mahalle meclisleriyle de bunu sağlayacağına emin olduğunu ifade etti.

Belediyecilik anlayışının yeni bir boyut kazanacağını belirten Çetinkaya Şeffaflık belediyecilik anlayışı olarak benimsenmesi gerektiğini söyledi. Vatandaşların kafalarında soru işaretleri bırakmadan, yapılanları kalem kalem yayınlayacaklarını belirten Çetinkaya, “Kasamızda ne kadar kalmış neye ne kadar harcanmış gizli dosyalarda değil vatandaşımızın gözü önünde olacak” dedi.

Son olarak İşin ehline verilmesi gerektiğine vurgu yapan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “İlk ezandan son namaza kadar vatandaşımızın yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments