GÖKTÜRKLER ÜZERİNE

Celil Altınbilek

BİR ZAMANLAR KIBRIS…

Atilla ÇİLİNGİR

MHP Kadınlarıyla Kazanma Azminde

Bu haber 10 Mart 2015 - 17:58 'de eklendi ve 515 kez görüntülendi.

Trabzon MHP’de teşkilatın gayretkeş mensubu, yazarımız H. Nurcan Yazıcı milletvekilliği seçimleri için aday adaylığını açıkladı.

MHP KADINLARIYLA KAZANACAK” diyen Yazıcı’nın adaylık açıklaması:

“Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz ve hizmetinde bulunmaktan asla usanmayacağımız büyük Türk Milleti!

Milliyetçi Hareket Parti’li olmakla gurur duyan ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin her kademesinde azimle görev yapan muhterem dava arkadaşlarım,

Basınımızın değerli temsilcileri,

Kıymetli hemşerilerim,

Şahsımın MHP Trabzon Milletvekilliği Aday Adaylığı açıklama toplantısına katılım gösterdiğiniz için, hepinize ayrı ayrı yürek dolusu teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Bilindiği üzere; önümüzde, ilimizin ve ülkemizin gelecek 4 yılının belirleneceği bir seçim bizleri bekliyor.

Bütün bir Karadeniz’in sembolü olan Trabzon’umuzda yapılacak çok iş, alınacak çok yol var.

Şehrimizin daha yaşanır bir yer olması, hepimizin daha iyi maddi koşullarda yaşaması, çocuklarımızın daha iyi eğitim alması, insanımızın sağlık sorunlarının daha etkin çözülmesi ve ilimizdeki güvenlik sorunlarının en az düzeye indirilmesi Trabzonluların ortak dilekleridir.

Bunlar aynı zamanda, benim de kendime görev biçtiğim hedeflerdir.

Benim hayalimdeki Trabzon, Karadeniz’in en kalkınmış şehridir.

İnsanlarının eğitimli, sağlıklı, ekmek parası kazanma derdi ile gurbet ellere gitmek zorunda kalmadıkları, geleceğe dair ümitsizlik taşımadıkları, temiz çevresi, spor alanları, sosyal etkinlikleri olan, insanlarının mutlu ve huzurlu olduğu bir Trabzon hayal ediyorum.

Bu sebeple, “İŞİMİZ TRABZON, GÜCÜMÜZ TRABZON” parolasıyla çıktığımız bu yolda; ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz, havasını soluduğumuz, acı-tatlı hatıralarımızın hafızalarımızdan hiç silinmediği ve her yönüyle kendimizi borçlu hissettiğimiz Trabzon’umuza şerefle hizmet etmeyi Cenab-ı Mevla bizlere nasip etsin inşaAllah.

Kayseri’nin, Eskişehir’in, Adana’nın, Gaziantep’in yıllar içinde başardığını elbet biz de başarabiliriz.

Bunun için sizlerden şahsıma görev vermenizi istiyorum.

Bu görevi en iyi şekilde yapabilmek, Trabzon’a en etkin şekilde hizmet edebilmek

için, Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sizlerin temsilcisi olmak

Bu isteğimle 7 Haziran’da sizlerin bağrında kendime yer arayacağım.

Sevgili Trabzonlular;

Bugüne kadar ilimizi mecliste temsil eden değerli milletvekillerimiz şüphesiz çok önemli çalışmalarda bulunmuşlardır; bu bağlamda kendilerinin hizmetleri her zaman takdirle anılacaktır.

Ancak, Trabzon’da bugün gençlerimizi hayata küstüren işsizlik, üreticimizin hak ettiği desteği görmemesi, ilimizin sosyal ve kültürel alanlardan yoksun bırakılması, gelir seviyemizin gün geçtikçe gerilemesi, daha yapılması gereken çok fazla işimiz olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Ve ben, bugüne kadar el sürülmemiş, adeta kangren olmuş bu sorunların çözümüne katkı sağlamak istiyorum. Çünkü ben, Trabzon’un kara sevdalısıyım.

Bana destek verdiğinizde, sizleri utandırmayacağımı, pişman etmeyeceğimi, unutmayacağımı; sizlerin hizmetkarı, sizlerin sesi, sizlerin gerçek anlamda vekili olacağımı bilmenizi istiyorum.

   – Çünkü ben, inanmış bir Türk Milliyetçisiyim!

   – Çünkü ben, bu topraklarda Türk Milliyetçiliğinin teminatı olan Türk Ülkücülerinden biriyim!

   – Bizde yalan olmaz!

   – Bizde döneklik olmaz!

   – Bizde hırsızlık olmaz!

   – Bizde fırıldaklık olmaz!

   – Bizim siyaset anlayışımızda devlete olduğu kadar millete de sadakat vardır!

-Bizim siyaset anlayışımızda millete sırt çevirmek, millete ihanet etmek, milleti görmezden gelmek, milleti seçim bittikten sonra unutmak yoktur!

Sözlerimi bitirmeden evvel, önemli gördüğüm bir hususu sizlerle paylaşmak istiyorum. 1975 yılında girdiğim Gazi Üniversitesi’nden 1980 yılında dönemin zorluklarına rağmen üstün başarıyla mezun olup Trabzon Lisesi’ne atandım ve tam 25 yıl Trabzon Lisesi’nde Öğretmenlik yaptım. 2011 yılında aday olduğumda da bir şeyin altını çizmiştim. Çocuklarınızı emanet ettiğiniz Nurcan Hoca’nıza şimdi Trabzon’u emanet ediniz. Ve her platformda yılmadan, usanmadan diyorum ki: Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne “BİR KADIN ELİNİ DEĞDİRİN ARTIK!” 

Bu duygu ve düşüncelerle, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Genel seçimlerin başta Trabzon’umuz olmak üzere, ülkemize ve aziz milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

Ve son olarak; Milli Mücadele kadınlarımızın ayağa kalkması, savaşı omuzlaması, kağnılara öncü olmasıyla kazanıldığını unutan Türk olabilir mi?
Şimdi aynı Anadolu kadını 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ öncesi Trabzon’u omuzlayacak, Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir ve Yomra ilçelerinde üç hilali dalgalandıracak, kazandıracak kazanacaktır.
KISACASI “MHP KADINLARIYLA KAZANACAK…”

Sağ olun, var olun. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”

 

DSC02083

DSC02057

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.