ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP Türkmenlerin Yanında

Bu haber 15 Şubat 2013 - 15:35 'de eklendi ve 2.578 kez görüntülendi.

MHP İstanbul İl Teşkilatı, Avrasya Enstütüsünde, “Kerkük Türkleri nin dünü bugünü yarını” konulu konferansa katıldı. Dr. Nefi Demirci’nin konuşmacı olarak katıldığı konferansta açıklamalarda bulunan Cüneyt Mengü, “Kerkük Türklerinin sorunu bizim sorunumuz. Bizler bir bütünün ayrılamaz parçalarıyız” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Teşkilatı, Türk Dünyası Araştırmaları Vakfının Avrasya Enstütüsü Konferans Salonu’nda düzenlediği “Kerkük Türkleri’nin Dünü Bugünü Yarın”ı konulu konferansa iştirak ettiler. Cüneyt Mengü ve beraberindeki heyet, Kerkük Türklerinin her platformda yanlarında olduklarını ve sorunlarının kendi sorunları olduğunu dile getirdiler. Avrasya Enstütüsünde yapılan Konferansta konuşmacı olarak katılan Dr. Nefi Demirci, Kerkük Türklerinin karşı karşıya oldukları sorunlardan ve bu sorunlar için çözüm önerilerini masaya yatırdı.

Avrasya Enstütüsünde Konferans Salonu’nunda düzenlenen konferansa, Türk Dünyasından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Mengü, İl Başkan Yardımcılarından, Füsun Kayan Ardaman, Elif Gonca Akdeniz, Hasan Hüseyin Sümbül, İl Yönetim Kurulu Üyesi Onur Zeybek ve İl Kadın Kolları Üyesi Mehtap Neftçi hazır bulundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat