İ. Melih Gökçek’ten MHP’lilere Ahlâksız Teklif

Bu haber 24 Mart 2013 - 20:32 'de eklendi ve 1.976 kez görüntülendi.

Türk siyasetinin en fazla skandallara imza atan isimlerinden Ankara Büyükşehirbelediye Başkanı Melih Gökçek bu sefer haddini aştı.

Gökçek, tv8’de katıldığı programda MHP lideri  Devlet Bahçeli’nin Bursa mitingindeki konuşmasına değinerek “Sayın Bahçeli, ‘Biz ancak İmralı’ya Apo’yu asmak için gideriz’ diyor. Dün baştaydın, sen affettin. Şimdi mi aklına geldi? Assaydın o gün” eklinde konuşarak hem herkesin bildiği APO’yu idamdan AKP’nin kurtardığı gerçeğini sarpıttı hem de MHP’nin yükselen grafiğinden korkmaya başladığını hissettirdi. Bahçeli’nin en büyük vasfının MHP’li gençleri sokağa dökmemek olduğu iftirasını atan İ.Melih Gökçek, “İlk defa maalesef o Bursa mitinginde kendi kendini inkar eden bir beyanat verdi; ‘Onun da zamanı gelecek’ dedi. Bu Sayın Bahçeli’ye yakışmadı” dedi.

Melih Gökçek, MHP’lilere sesleniyorum; ‘Siyasi olarak bu barış olursa istikbalimiz yok olur, barajı aşamayız’ diyenler, ülkenin geleceği için bu tip sıkıntılara girmeye gerek yok. Doğruyu kabul etsinler, gelsinler bizim Ak Parti’nin içinde beraber siyaset yapalım, diyerek kendine yakışacak “ahlâksız teklif” yaptı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat