AKP’DEN CHP’YE, DP’DEN BBP’YE, HERKES MHP’YE

Bu haber 22 Ocak 2014 - 16:34 'de eklendi ve 895 kez görüntülendi.

HaberRes_32907

Milliyetçi Hareket Partisine katılımlar çığ gibi büyüyor. Son olarak kapanan HAS Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Günay Şanlı MHP’ye katıldı. Şanlı’nın yanı sıra Ordu Merkez ve çeşitli ilçelerinden 20’yi aşkın gençte Üç Hilal çatısı altına gelerek MHP rozeti taktı.

Eski HAS Partili Günay Şanlı ve beraberinde MHP’ye katılan gençler için MHP Ordu İl binasında bir törendüzenlendi.

Düzenlenen törene MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt, MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, MHP Altınordu İlçe Başkanı Murat Kaçak, MHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Onur Şahin, Gülyalı Belediye Başkan Adayı Murat Şener, Kabadüz Belediye Başkan Adayı Temel Duran, EKM Başkanı Fahri Gümüşve çok sayıda partili katıldı.

 

MHP AYDINLIĞA ÇIKIŞA VESİLE OLACAKTIR

Düzenlenen törende konuşma yapan MHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt; “Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş kıymetli dava arkadaşlarım, MHP olarak 30 Mart 2014 yerel seçimler için çıkmış olduğumuz yolculuk Allah’ın izniyle her geçen gün yeni katılımlarla, yeni heyecanlarla, yeni coşkularla katlanarakbüyümektedir.

31 Mart sabahı İnşallah Altınordu başta olmak üzere Kabadüz’ünden Ulubey’ine, Gölköy’ünden Mesudiye’sine, Gürgentepe’sinden Aybastı’sına, Kabataş’tan Çatalpınar’a, Çamaş’tan Çaybaşı’na, Gülyalı’dan Perşembe’ye, Ünye’den Fatsa’ya, İkizce’den Akkuş’a, Korgan’dan Kumru’ya MHP’nin Ordu’dan yükselen bayrağı bütün Türkiye’de karanlıktan aydınlığa çıkışa vesile olacaktır” dedi.

 

AKP’DEN CHP’YE, DP’DEN BBP’YE, HERKES MHP’YE

AKP’den CHP’ye, DP’den BBP’ye Ordu’da herkesi MHP çatısı altına davet eden Enginyurt şöyle devam etti; “MHP olarak, AKP’ye oy vermiş vatandaşlarımız başta olmak üzere bütün arkadaşlarımızı, CHP’lileri, DemokratPartilileri, BBP’lileri, Milliyetçi Hareket Partisine katılmaya davet ediyoruz. Bu akşam MHP’ye katılarak bize güçveren genç kardeşlerimize çok çok teşekkür ediyor, aramıza hoş geldiniz diyorum.

MHP olarak bu seçimler bütün Türkiye için, özellikle MHP’liler için büyük önem taşımaktadır. Hırsızlığın, yolsuzluğun, vurgunun ve talanın her geçen gün arttığı Türkiye’miz de halkımız artık bunlara dur diyecek, gençlerimizin işsizlik karşısında göçmelerine, Ordu’yu terk etmeleri karşısında buna son verecek bir belediye başkanını ve ilçe belediye başkanlarını seçerek makus talihini yenecektir” diye konuştu.

 

BİZ HALKIN TA KENDİSİYİZ

MHP’nin halkın tabanına hitap ettiğini ve halkın ta kendisi olduğuna da dikkat çeken Enginyurt sözlerini birlik ve beraberlikten yana anlam yüklü ifadelerle şu şekilde noktaladı; “Bizim bu yolculuğumuzda, bizimle birlikte olmak için aramıza katılan kardeşlerimizden Allah razı olsun. Bu vesile ile bütün Ordu halkını MHP’nin üç hilali altında buluşmaya, birleşmeye davet ediyoruz. Biz halkın içinden geldik, biz halkız. Biz sokakta ki işsiz genciz, biz ürettiğinin karşılığını alamayan çiftçiyiz, biz köyünü terk etmek zorunda kalan köylüyüz, biz sesi kısılmış memuruz, biz sindirilmiş insanların hakkını aramak için yola çıkmış delikanlı sesleriz, yürekli sesleriz.

 

DAĞLARIMIZA ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE’ YAZILARINI YENİDEN YAZACAĞIZ

Dolayısıyla bu yolculukta bizimle birlikte olmaya karar veren genç kardeşlerimizden Allah razı olsun. Dostlarımızdan da Allah razı olsun. Dileğimiz ve isteğimiz o dur ki; Altınordu başta olmak üzere 19 ilçenin semalarında 31 Mart sabahı aydınlatacağımız güneşle Ordu’nun bütün dağlarına seçilen belediye başkanlarımız Ne Mutlu Türküm Diyene yazsın. Bu duygularla aramıza katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum.”

Enginyurt konuşmasının ardından HAS Partiden MHP’ye geçen eski İlçe Başkanı Günay Şanlı’ya rozetini taktı. Akabinde MHP’ye katılan 20 gence de rozetlerini sırasıyla İl Başkanı Köksal Yılmaz, İlçe Başkanı Murat Kaçak, Altınordu Belediye Başkan Adayı Onur Şahin, Belediye Başkan adayları Murat Şener, Temel Duran, EKM Başkanı Fahri Gümüş ve parti yönetim kurulu üyeleri taktı. Tören daha sonra da basına kapalı bir şekilde devam etti. (ŞAFAK DELİÇAKAR/OYH)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al