GÖKÇEK GIDIYOR, KARAKAYA GELIYOR..!

Bu haber 19 Ocak 2014 - 19:05 'de eklendi ve 807 kez görüntülendi.

mk3

Gölbaşı Belediye Başkanı ve MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı’nın seçim çalışmalarını yürüteceği seçim ofisinin açılışına katılarak Gölbaşılılara seslenen MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, aday olarak gösterilmesinin 100 günün üzerinde zaman geçtiğini, bu süre içinde Ankarayı karış karış gezdiğine ve diğer partilerin adaylarını henüz belirleyebildiklerini ve hala sokağa inmediklerine dikkat çekerken, Ankara genelinde her gün ortalama 10.000 eve girdiklerini büyükşehir belediye başkanlığı seçimi kazanacaklarını gördüğünü söyledi.

Sanal Anketlerle Kamuoyu Yanıltılıyor

Çalışmalarına ve vatandaşların kendilerine gösterdiği teveccühe medyada yer verilemesine ve Ankaralıları yanılmaya yönelik ortaya atılan anket sonuçlarının doğruyu yansıtmadığını ve tarafsız araştırma kuruluşlarının yaptıkları kamuoyu yoklamalarında Milliyetçi Hareket Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışındaki oy oranının %30’ları aştığına dikkat çekerken: “Büyükşehir’i Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi’nin kazanacak ve bizler o makamın kapısına hep birlikte gideceğiz” dedi.

‘Yardımları Kesmeyeceğim’

Milliyetçi hareket Partisi’ne ve kendilerine olan teveccühün her geçen gün arttığına dikkat çeken Karakaya Ankara’nın sağladığı yıllık 7 milyon (Katrilyon) liralık rantın, Ankaralılara değil, iki alin parmakları sayısınca insana dağıtıldığını ifade ederek: “Bu kadar büyük gelire sahip Ankara’mızda ne yazık ki, 400.000 insanımız belediye yardımları ile geçiniyor. Bana hep soruyorlar ‘yardımlar kesilecek mi? diye… Buradan sizlere söz veriyorum, hiç kimsenin yardımını kesmeyeceğiz, tersine belli kişilere peşkeş çekilen 7 katrilyonluk geliri sahibi olan tüm Ankaralılarla paylaşacağız” şeklinde konuştu..

MHP Belediyelerinin ortak özelliği ‘Dürüst’ ve ‘Çalışkan’ olmaları

Türkiye genelindeki MHP’li Belediyelerin artık belediyecilikte bir marka haline geldiğini söyleyen Karakaya, kamuoyu araştırmalarında Milliyetçi Hareket Partili belediyelerin ortak özelliğinin dürüstlük ve çalışkanlık olduğunu ifade ederek: “Yıllarca insanlarımız ‘çalıyor ama çalışıyor!’ düşüncesine mahkum edildi. Ancak MHP’li belediyeler bu yanlış kabulu değiştirdi ve MHP’li belediyelerin olduğu kentlerimizdeki vatandaşlar ‘hem çalmıyor hem de çalışıyor’ demeye başladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al