AK PARTİ’DEN İSTİFA EDENLER MHP’YE GEÇİYOR!

Bu haber 03 Şubat 2014 - 12:33 'de eklendi ve 857 kez görüntülendi.

MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, seçim çalışmaları sırasında AK Parti’den istifa ederek MHP saflarına katılan vatandaşlara rozet taktı.

ak_partiden_istifa_edenler_mhpye_geciyor_h26772

Karayusuflu’da AK Parti Mahalle temsilcisi Orhan Sabuncu ve Süleyman Kelleci partilerinden istifa ederek MHP’ye katıldılar. MHP ilçe Başkanı Yusuf Kanlı’nın da katıldığı törende MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Sabuncu ve Kelleci ile birlikte yeni partililere rozetlerini taktı.
MHP’nin gün geçtikçe güçlendiğine dikkat çeken Çalışkan, her katılımla güçlerine güç kattıklarını bunun da 30 Mart seçimlerinde zaferin habercisi olduğunu kaydetti.
MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı da AK Parti’den istifa ederek partilerine katılanlara “Hoşgeldiniz” diyerek birlikteliğin MHP’nin Seyhan ve Büyükşehir’de zaferin müjdecisi olduğunu kaydetti.
Çalışkan daha sonra Kayışlı Mahallesi’ne geçti. Burada AK Parti Mahalle temsilcisi İsa İşpınar ile birlikte Kayışlı Mahallesi’nden MHP’ye katılanlara, Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı rozet taktı.
AK PARTİ'DEN İSTİFA EDENLER MHP'YE GEÇİYOR!

ahaport.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al