ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP Marmaristen adaylığa güçlü bir isim

Bu haber 03 Şubat 2014 - 12:08 'de eklendi ve 1.828 kez görüntülendi.

MHP’nin Marmaris Belediye Başkan Adayı iş adamı Zafer Alkan oldu. Alkan, basın toplantısında hedeflerini anlattı.

1794596_228349030685509_1126598436_n

MHP’nin Marmaris Belediye Başkan Adayı iş adamı Zafer Alkan oldu.

MHP Muğla Milletvekili ve Muğla Belediye Başkan adayı Mehmet Erdoğanın da katıldığı tanıtım  toplantısında Zafer Alkan hedeflerini anlattı. Önceliğinin Marmaris’te turizmi 12 aya uzatmak olduğunu söyledi. Her şey dahil sistemini kaldırmayı amaçladığını anlattı. MHP Marmaris İlçe Başkanlığınca düzenlenen tanıtım toplantısıyla partinin Marmaris Belediye Başkan adayı açıklandı.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan, il başkanlığı ve genel merkezle yapılan görüşmeler sonucunda partinin Marmaris adayının işadamı Zafer Alkan olduğunu söyledi.

İşadamı ve MHP İstanbul eski İl Yöneticisi Metin Aslankök’ün de  hem teşkilata hem de  Zafer Alkan’a destek verdiği  aday tanıtım toplantısı İstanbul’dan da önemli isimleri konuk etti.

MHP MYK üyesi Erol Gül ve 2023Türkiye Platformu Yöneticisi Bayram Gölcük hem Başkana adayı Zafer Alkan’a hem de Meclis üyesi adayı iş adamı Metin Aslankök’e destek için Marmarise geldi.

Görüşlerine başvurduğumuz MHP Meclis Üyesi adayı Metin Aslankök MHP’nin Marmariste seçimlere çok iddialı hazırlandığını ve Ülkücülerin 30 Mart akşamı Marmaristen gelecek haberle sevineceğini söyledi.

 

 

Gazete2023.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat