Ayakkabı kutusuna sığmayan ödeneklerle hizmet yapacağız

Bu haber 06 Şubat 2014 - 11:51 'de eklendi ve 756 kez görüntülendi.

HaberRes_33218

MHP Muğla Büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Erdoğan, büyükşehire ayrılan ödenekler ayakkabı kutularına doldurulursa ancak kutuya sığmayanlarla halka hizmet götürüleceğini söyledi. Erdoğan, Milas ilçesinde seçim iletişim merkezinin açılışını yaptı. Açılışa MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, yönetim kurulu üyeleri, Milas Belediye başkan adayı Sedat Zencir, Milas İlçe Başkanı Murat Yıldırım ve çok sayıda partili katıldı.

İŞİ EHLİNE, EMANETİ EMİN ELLERE TESLİM EDİNİZ
MHP adayı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada büyükşehire ayrılan ödeneklerin artacağını ancak hizmet götürülmesi gereken alanın da en az 10 kat daha fazla olacağını söyledi: “Bir de bu ödenekler ayakkabı kutularına doldurulursa kutuya sığmayıp dışarıda kalan paralar, hizmet götürmeye yetmeyecektir. O yüzden işi ehline, emaneti emin ellere teslim ediniz. Biz Muğla’yı da Milas’ı da birileri gibi paylaşılacak bir miras olarak değil, bir emanet olarak görüyoruz.
O yüzden diyoruz ki söz senin, karar senin.” Bundan sonra kaynakların etkili ve verimli kullanılmasının öneminin daha da arttığını ifade ederek, “Eğer kıt kaynaklara rağmen iktidarın görünmez sopasını ensesinde hissetmesine ve türlü engellemelere rağmen başarılı, hizmet götürmeyi ibadet kabul eden belediyecilik anlayışı görmek isteyen varsa buyursun gelsin, hemen yanıbaşımızdaki Beçin ve Konacık belediyelerimize baksın.” dedi. Mehmet Erdoğan, seçim iletişim merkezinin açılışının ardından, akşam saatlerine kadar halk pazarında esnafları ve diğer vatandaşları ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al