BAHÇELI: BU ÜLKE AKP’DEN KURTULMALI

Bu haber 16 Şubat 2014 - 23:08 'de eklendi ve 724 kez görüntülendi.

db-akyaka-16-02-2014

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ileriki yıllarda, kapatılan belde belediyelerinin tekrar açılması için çalışacaklarını söyledi.

Partisini seçim çalışmaları için dün Muğla’ya gelen MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bugünkü durağı Ula İlçesi’ne bağlı Akyaka Beldesi oldu.

Geceyi, Marmaris Martı Resort Otel’de geçiren Bahçeli, güne 29 kilometre mesafedeki Akyaka beldesindeki Kadın Azmağı kenarındaki Kordon Restoran’da partililerle kahvaltı yaparak başladı.

Daha sonra Akyaka Belediyesi’ne geçen Bahçeli’yi, burada, üç hafta önce CHP’den istifa edip, partisine geçen Akyaka Belediye Başkanı Ahmet Çalca, kucağında iki yaşındaki kızı Cemre ile kapıda karşıladı.

Belediye Başkanı Çalca, ardından makamında Bahçeli’ye çalışmaları ve belde hakkında bilgiler verdi. Böyle güzel bir beldenin belediyeden mahrum bırakılmasını doğru bulmadığımı belirten Bahçeli, “İnşallah ileriki yıllarda kapatılan belde belediyelerinin açılması noktasında gayret göstereceğiz. Böyle güzel ve turizme açık alanda belediye hizmetlerini ortadan kaldırarak köye dönüştüren düşünce yanlış bir düşüncedir” dedi. Başkan Çalca, ziyaretin sonunda Bahçeli’ye beldedeki ressamlardan birine ait bir tablo ile beldenin yavaş şehir belde belgesi beratı örneğini hediye etti.

Belediye binası önünde toplanan binlerce vatandaşa hitaben bir de konuşma yapan Bahçeli, “Dün sabahtan bu yana Muğla’dayız. Birçok ilçeyi gezerek şu an da Akyaya’ya uğramış bulunuyoruz” dedi. “Ahmet Çalca beyefendi MHP’yi şereflendirerek aramıza katılmış ve Ula Belediye Başkan adayımızdır. Ancak, böyle güzel bir beldenin belediyeden mahrum bırakılması yanlıştır.

Ahmet Çalca beyefendi bu kez, Allah nasip eder seçilirse, Ula Belediye Başkanı olarak sizleri yalnız bırakmayacak. Akyaka’daki bütün hizmetleri bu defa Ula Belediye Başkanı olarak sizlere sunmaya gayret gösterecektir. Bu nedenle bu seçimlere önem vermeliyiz. Bu seçimler sadece belediye başkanını seçmekle kalmayacak, milletimizin geleceğini de ilgilendiren seçim olacaktır. Bu nedenle mazeret kabul edilmeksizin sandığa giderek oylarımızı kullanmalıyız. Milletimizin geleceği için bir adım atarak bazı sorumluluk ve yanlışlıklar ile çirkin olayları ortadan kaldırabilecek yeni bir anlayışa sahip olmalıyız. Böylelikle de bu ülke AKP’den kurtulmalı. Bugünkü iktidar ömrünü tüketmiştir ve milletimize vereceği bir şey kalmamıştır. Kendilerinin hükümetten ayrılması onlar için hayırlı olacaktır. O sebepten dolayı AKP’ye oy veren arkadaşlarımız, ‘AKP nereye gidiyor?’ diye sormalıdır. Çünkü onların değerli oylarıyla 11 yıldan bu yana iktidar olan bu zihniyet şimdi ise Türkiye’yi felakete doğru sürüklemektedir. Bundan kurtulmak gerekir. Bu iktidara kısa süre içinde Türkiye’nin başından uzaklaştırmak gerekir. Bu nedenle 30 Mart bir başlangıçtır. Cumhurbaşkanlığı seçimi peşinden de milletvekilliği seçimleri olacaktır. 30 Mart iktidar değiştirmez ancak değiştirme noktasında bir işaret ortaya koyar. Seçime hazırlıklı olmalı mutlaka belediye başkanlarımızı seçmeli ve AKP’yi uyarmalı, milletimizi de uyandırmalıyız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al