ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP Bayraklı Şehidini Unutmadı

Bu haber 03 Şubat 2014 - 1:06 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.

yazir83544b325Milliyetçi Hareket Partisi Bayraklı İlçe Teşkilatı Sevgi Yolunda Esenyurt’taki hain saldırıda şehit edilen Yusufiyeli Cengiz Akyıldız için Mevlid’i Şerif okuttu, bin 500 kişilik lokma dağıttı.

MHP Bayraklı İlçe Başkanı Taşkın Işık ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Toptaş seçim çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Her gün ev ev sokak sokak dolaşan Ülkücüler, bir yandan da anlamlı etkinliklere imza atıyor.

ŞEHİDİMİZ RAHAT UYU
Bayraklı Sevgi yolunda Cuma namazı sonrası Ülkücü Şehidimiz Yusufiyeli Cengiz Akyıldız için Mevlid-i Şerif  okutan MHP Bayraklı, bin 500 kişilik lokma dağıttı. Şehidimize dualarla anan İlçe Başkanı Taşkın Işık, “Şehidimiz rahat uyu, uğrunda can vereceğimiz bu kutlu dava daha güçlü ve emin adımlarla ilerleyecektir. Hiçbir kötü niyet, hiçbir hain saldırı bizim bu yolumuzdan vazgeçiremeyecektir” dedi. Yasin’i Şerif ve duaların okunduğu Mevlid-i Şerif’e Bayraklılı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

STK’LARA TÜRK BAYRAĞI
MHP Bayraklı İlçe Başkanı Taşkın Işık, görevi boyunca gelenek haline getirdiği Dernek ve STK temsilcilerine Türk Bayrağı armağan etmeyi sürdürüyor. Son olarak Bayraklı Karslılar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Işık, Dernek Başkanına Türk Bayrağı armağan etti. İlgi ile karşılanan MHP heyeti sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Ülkücülerin acısını paylaşan Dernek yöneticileri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.

Haberiniz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat