MHP Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Bu haber 03 Şubat 2014 - 2:25 'de eklendi ve 712 kez görüntülendi.

15082_1MHP Ereğli Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına çok sayıda partili katıldı

İlçe merkezindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışına, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP 21. Dönem Milletvekili Hasan Çalış, İl Başkanı Tarık Taşçı, belde belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

İlçe Teşikilatı Başkanı İrfan Aksoy, açılışta, teşkilat olarak yaklaşık 16 aydır mahalli idareler seçimine hazırlandıklarını ifade etti.

Ereğli’ye bağlı belde ve köyleri ziyaret ederek Büyükşehir Yasası’nın getirdikleri değişiklikleri parti olarak halka anlattıklarını söyleyen Aksoy, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı 44 köyün 40’ını gezdiklerini kaydetti.

MHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Oprukçu, borçla devraldıkları Ereğli Belediyesini finansal anlamda yönetilebilir bir belediye haline getirdiklerini savundu. Ereğli’nin huzur şehri olması için çalıştıklarını ve bundan sonraki süreçte de çalışacaklarını aktaran Oprukçu, baskılara, rağmen beş yıl hizmet etme çaba ve gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi.

ülkücühaber

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al