Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Bahçeliyi ziyaret etti

Bu haber 06 Şubat 2014 - 13:08 'de eklendi ve 711 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u MHP Genel Merkezi’nde kabul etti.

turkiye-konfederasyonlar-toplulugu-bahceliyi-ziyaret-etti6ea73446cbd4894af357

Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, MHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u MHP Genel Merkezi’nde kabul etti.
Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde MHP Belediye Başkan adaylarına başarılar diledi.
Atasoy, Türk siyasetinde MHP’nin önemine değinerek, “MHP Türkiye’nin olmazsa olmazlarındandır. MHP ilkeleriyle, prensipleriyle, ideolojisiyle Türk siyasetinin teminatıdır” dedi.
Bahçeli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “MHP ile ilgili sözleriniz için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Bahçeli gelecek yerel seçimlere değinerek, “30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleridir. Bu seçimde sivil toplum kuruluşlarımız bu yapılacak olan yerel seçimlerde hangi partiye oy vereceklerini iyi düşünmeliler, gerçekleri görmeliler” dedi.
Nezaket Atasoy’dan yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Devlet Bahçeli, “Bu kadar büyük kurumların Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu altında toplanması çok önemlidir. Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu’nun Türkiye’de ve uluslararası çalışmalarını, faaliyetlerini, organizasyonlarını takip ediyor ve takdir ediyoruz” şeklinde konuştu.
Bahçeli ve Atasoy görüşmelerinde, Türkiye ve dünya gündemine dair birçok konuya da değinildi.
Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Türkiye Gençlik Konfederasyonu, Türkiye Engelliler Konfederasyonu Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu, Kırım Tatar Dernekleri Konfederasyonu, Giresunlular Konfederasyonu, Karadenizliler Konfederasyonu, Türkiye Gözlükçüler ve Optisyenler Konfederasyonu, Türkiye Eczane Teknisyenleri Konfederasyonu ve Uluslararası Projeleri Kalkınma Konfederasyonu genel başkanları da görüşmede hazır bulundu.

Bahçeli: Türk Dünyası MHPnin Kırmızı Çizgisidir
Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile MHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Görüşmede KKTC’nin bağımsızlığına değinen Atasoy, “Biz Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu olarak KKTC’nin bağımsızlığını her zaman, her yerde ve her platformda destekliyoruz” dedi.

MHP’nin KKTC’nin bağımsızlığını desteklemesi gerektiğini söyleyen Atasoy, “MHP, başta KKTC olmak üzere Türk dünyasına, Türk devletlerine daha çok ilgi göstermelidir. Siz MHP Genel Başkanı olarak Türk devletlerine sık sık ziyaretler yapmalısınız. Bizler Türkiye olarak, Türk halkı olarak, Türkiye sivil toplum kuruluşları olarak Türk dünyasına karşı daha duyarlı olmalıyız” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’un fikirlerine katıldığını ifade ederek, “KKTC ve Türk devletleri, Türk dünyası MHP’nin kırmızı çizgileridir” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al