MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK’TEN “KADIN KÜLTÜR KONAKLARI” SÖZÜ

Bu haber 09 Mart 2014 - 11:54 'de eklendi ve 736 kez görüntülendi.

kemal-celikMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Kadınlara uygulanan şiddeti kınadı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Kadınlara uygulanan şiddeti kınadı. Türkiye’de halen kadına şiddet uygulandığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Ülkemizde ve Antalya’da kadına şiddet uygulanıyor. Bu kabul edilemez bir durum ve bununla mücadele edeceğiz. Kadına şiddeti şiddetle reddediyoruz.”dedi.

KADIN KÜLTÜR KONAKLARI GELİYOR…

Seçilmeleri halinde Kadın Kültür Konakları ile tüm ilçelerdeki kadınlara sahip çıkacaklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Her ilçemize kadın kültür konağı yaparak kadınlarımıza iş imkanı sağlayacağız. Aynı zamanda bu konaklardan sertifikalarını alan kursiyer kadınlarımızı iş yerlerine yerleştirerek ekonomiye katkılarını sağlayacağız. Konaklarımızın içinde yüzme havuzu spor merkezi okuma yazma kursları ve sanat etkinliği yapılacak. Ayrıca içerisinde çocuk yuvaları ve engelli çocuklarımıza bakım merkezleri bulunacak. Hizmete sunacağımız bu konaklarımızın içerisinde çalışanlarımızda kadın olacak.”dedi.

ŞİDDETİ RED EDİYORUZ…

Kurtuluş savaşı sırasında cepheye mermi taşıyan kadınlarımızı unutmadık diyen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Maalesef kadına şiddet var ülkemizde bununla Kepez Belediye Başkanlığı olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak mücadele edeceğiz. Emniyetle işbirliği içinde olacağız. ve kadınımıza şiddeti şiddetle reddediyoruz. Olamaz böyle bir şey.”dedi.

TÜREL’E “İŞ” GÖNDERMESİ

AKP’li Türel’in “Antalya İş İstiyor” ilanını da eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik “Antalya madem iş istiyordu da senin Büyükşehir Belediye Başkanlığın dönemin olan 2004-2009 yıları arasında Dokuma İplik Fabrikasının satılmasına göz yumdun, Pil Fabrikasının Ferro Krom’u neden sattırdın. Orada çalışan vatandaşlarımız işsiz kalmadı mı? Antalya’nın değerleri nerede? Neden sattırdın? “diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al