YOLLARDA

Kemal Çopuroğlu

MHP’li Büyükataman’dan AKP’li Korkmaz’a cevap

Bu haber 23 Ocak 2015 - 16:39 'de eklendi ve 580 kez görüntülendi.

MHP’li Büyükataman’dan AKP’li Korkmaz’a cevap

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, AKP Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz’ın, MHP Lideri Bahçeli’ye dil uzatmasına cevap verdi.

 Korkmaz ve AKP’lilerin sözlerinden örnekler veren Büyükataman “Utanmaz, arlanmaz adam çıkıp tüm Müslümanlar’dan özür dileyeceği yerde h‰l‰ Sayın Genel Başkanımıza ve bu yaptığından dolayı kendisine tepki gösterenlere laf yetiştirmeye çalışmaktadır” dedi. Büyükataman, “Milliyetçi Hareket, bu sapık zihniyetle ilk defa karşılaşmıyor ve ilk defa mücadele etmiyor. Dün kızıl renge bürünüp karşımıza çıkan sapık zihniyet bugün sadece ambalaj değiştirmiştir” açıklaması yaptı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri  İsmet Büyükataman ”AKP Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, sosyal medya hesabındaki yazısında kendisi için  “Hazreti İbrahim”, kardeşi için  “Hazreti Muhammed” ifadelerini kullanmış ve  “Bugün bizim doğum günümüz. Bu iki büyük zata dua edin, sevap kazanırsınız”  diye yazmıştı.

Sayın Genel Başkanımız da 06 Ocak 2015 tarihli TBMM Grup toplantısında yaptığı konuşmalarında  “Bakara suresiyle alay ederler kimseden ses çıkmaz. Hırsızlığı ayetlerle örtmeye çalışırlar, İslam ile kandırırlar kimseden ses gelmez. Peygamber benim kardeşim diyen sapıklar hiçbir yaptırım görmez. Bu nasıl bir ülkedir?”  demişti. Utanmaz, arlanmaz adam çıkıp tüm Müslümanlardan özür dileyeceği yerde hala Sayın Genel Başkanımıza ve bu yaptığından dolayı kendisine tepki gösterenlere laf yetiştirmeye çalışmaktadır ” dedi.

 

Büyükataman, şunları söyledi. ” Allah aşkına bu yapılanın adı sapıklık değil de nedir? Eminiz ki, bu sapık zihniyet doğum gününü  “kutlu doğum haftası”  olarak da kutlama sefaletine düşebilir.

 

“KÖR CEHALET ÇİRKEFLEŞTİRİR İNSANLARI” 

Bugün yaşadığımız süreçte AKP iktidarının sahte dindarlığı, din tüccarlığı ortaya çıkmıştır. Zira onlar çoğu kere Allah’ın dinini dünya malı karşılığında satmışlardır.

Bu sapığa en güzel cevabı aslında Hz. Mevlana şu sözlerle asırlar öncesinden vermektedir; “Kör cehalet çirkefleştirir insanları”

AKP devr-i iktidarında bir ilahiyat profesörü  “hırsızlığı ortaya çıkarmak günahtır”  diye fetva verebilmiştir. İslamcı kadın yazar  “Başbakanın evindekiler Müslümanların zek‰tlarıdır.” diyerek hem helal-haram anlayışını hem zek‰t tanımını yıkmaktan çekinmemiştir. Destekçileri  “Allah’ın vasıflarını toplamış lider, son peygamber, AKP’ye üye olmak Erdoğan’a nik‰hla bağlanmaktır, ona dokunmak ibadettir, çıktığı televizyon yere konulmaz.” gibi sözlerle ranta, çalmaya çırpmaya dini bir hüviyet kazandırmaktan çekinmemişlerdir.

AKP yöneticileri mübarek Sakal-ı Şerif’e kıl-tüy, sakal-makal diyebilmiştir

Bu rezillikler yaşanırken Hz. Muhammed’in güzel ahlakıyla ahlaklanması gereken her Müslüman tepki gösterirken AKP’nin susması, Peygamber Efendimizi çirkin sohbetlerine konu edinenleri lanetlememesi AKP’nin sahte dindarlığını ve inanç hortumculuğunu belgelenmiştir.

Milliyetçi Hareket, bu sapık zihniyetle ilk defa karşılaşmıyor ve ilk defa mücadele etmiyor. Dün kızıl renge bürünüp karşımıza çıkan sapık zihniyet bugün sadece ambalaj değiştirmiştir.

İnanıyoruz ki, önümüzdeki seçimlerde; aziz milletimiz bu sapıklıklara dur diyecektir.

AKP duracak, MHP koşacaktır.AKP inecek, MHP yükselecektir.AKP düşecek, Türkiye kanatlanacaktır.

AKP gidecek, Türk milleti MHP’yi getirecek, mührü milliyetçi, yetişmiş, ehil, uzman ve liyakatli kadrolara teslim edecektir.Sözün sahibi millettir.İradenin ve egemenliğin asil ve asıl hakimi büyük Türk milletidir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.