SİZİN NE HADDİNİZE TÜRK MİLLİYETÇİLERİNE ADRES BİLDİRMEK? 

Bu haber 15 Aralık 2018 - 17:50 'de eklendi ve 895 kez görüntülendi.

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

Birileri kürsülerden seslendi yine ‘’ Türk Milliyetçilerinin yeri MHP değil İYİ partidir’’ dedi. Büyük laf edildi, büyük büyük konuşuldu. Haykırırken kürsülerin ardında, demek seçememişler kelamları o sebeple büyük laflar ediyorlar. Türk Milliyetçiliğinin kalesi, yeri, otağı elbette sadece ve sadece Milliyetçi Hareket Partisidir. Milliyetçi Ülkücü Hareket Türk milliyetçiliğini yaşayan ve yaşatan bir harekettir. Bugün HDP için Kürt siyasi hareketi diye bahsedenler; Türk milliyetçiliğinin yuvasını nasıl farklı levhalarla gösterirler? Bugün kökenleri Marksist olanlarla ittifak yapanlar; Türk milliyetçiliğinden nasıl bahsetmektedir. Türk milliyetçiliği nettir, keskindir ve serttir. Her yürek elbette kaldıramaz şöyle ki; Türk milliyetçiliği şahsiyetlerin üzerinde bir hürriyeti gaye edinir. Zümrelerin değil muazzam bir fikrin şahlanışını gaye edinir; İsimlerin değil fikriyatın yücelmesini gaye edinir. Türk milliyetçiliğinde anti şahıscılık söz konusu değildir. Tek söz konusu olan Milli hususlardır. Bu söylediklerimi dikkate alınca bebek katilinin sözcüsü, Kandilin beşik kertmesi olan malum siyasi parti ile kol kola, omuz omuza, Türk milliyetçilerine karşı harekât düzenleyenler hadsizlik ederek adres göstermesin. Türk milliyetçileri satılık zihinlerin; Mankurtlaşmış kişileri değiller. Türk milliyetçileri eğriyi, doğruyu hesap eden kutlu bir davanın takipçileridirler.

Türk Milliyetçiliği; Türk milletine düşman olan her fikre, her zümreye karşı olmayı gerektirir. Türk milliyetçiliği HDP’nin meclise girmesi hakkında düşünceniz nedir dediğinde ‘’ HDP ‘nin barajı geçmesi halinin problem olmayacağını ‘’beyan edenler kime Türk milliyetçiliğinin adresini gösteriyor söylesenize! Bunun adı Türk milliyetçiliği değil; adını ne koyarsanız koyun. Ama bu ne Türk’ün töresinde yer alır, ne fikrinde. Bunun adını demokrasi diye, hür irade diye süsleyenler kimseyi ahmak yerine koymasın. Türk milliyetçiliği mevcudiyetini kıyamete kadar koruyacaktır bunu da; Milliyetçi Ülkücü hareket sağlayacaktır.

Milliyetçiliğin adresini beyan edenler İYİ dinleyin; Türk milliyetçileri asla ama asla farklı yerlerin talimatları ile hareket etmez. Peki, siz değil miydiniz ittifakınız için ‘’Bize bu şekilde aday gösterin dediler’’ diyen. Siz değil miydiniz bu şekilde olması gerektiğini bize sundular. Türk milliyetçiliğinde icazet alarak hareket etmek yoktur beyler! Milliyetçilikten bahsedenlerin istifa depremlerinin sebeplerini biliyorlar değil mi. İstifa eden ‘’ bölücüleri siyasi hareket diye gösterenlerle işimiz olmaz’ dedi. İstifasını veren; Gayri milli hususlardan bahsetti. İstifasını veren resmen bunların siyasi bir arenaya değil kişisel düşmanlıklar ve fitne için geldiklerini söylediler. Peki, halen neyin adres gösterme çabasındasınız! Bir zamanlar parti metinlerinde ‘’Eşit vatandaşlık ‘’ibaresine yer verenler; neyin milliyetçiliğinden bahseder oldu? Gerçi bundan bahsedenlere sizler iftira olduğunu bildirdiniz ama; büyüğünüz ise Ben orda değildim ifadesini kullandı.

Türk milliyetçilerine adres gösterenlerin Millilik neresindedir? Türk Milliyetçiliği kıvırmamayı, sabit ve kararlı kalmayı emrederken sizler; o partiden bu partiye; o kucaktan, bu kucağa oturanlar mı Türk milliyetçilerine ve Türk milliyetçiliğine adres beyan etmektedirler.

Ayrıca şunu belirteyim milliyetçilik iki safhada incelenmeye başlandı. Bu; 15 Temmuz öncesi Milliyetçilik ve 15 Temmuz sonrası Milliyetçiliği şeklinde iki gruba ayırdım. Millîlikle alakası olmayan ihanet süreci artıkları; 15 Temmuz evvelinde kuyruğu basılmış it gibi hırlıyorlardı. Türk milliyetçilerine ve Milli olan her hususa şimdi o 15 Temmuz öncesi hırlayan köpekler; Feto denen mendebur ve leş kargalarıyla beraber yaptıkları bu kahpe girişimin ardından, yedikleri Ulu Devlet tokadından sonra Milliyetçiliğe sarılmaya başladılar. Utanmadan denize düşen yılana sarılır taktiğini dile getirenler o sarıldığınız milliyetçiliktir. Yılanların, çıyanların, hainlerin, Apocuların, Fetocuların, kökünü kazıyacak tek yol olan Türk Milliyetçiliğidir.

Seyit Ahmet Arvâsi Ülkücülüğü üç safhaya ayırır ; “Ülkücüler, Ülkücü geçinenler, Ülkücülükten geçinenler.”

KAHROLSUN ÜLKÜCÜ GEÇİNENLER VE ÜLKÜCÜLÜK İLE ÜLKÜCÜLERDEN GEÇİNENLER

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al