AKP’li Mehmet Özhaseki’den MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür

Bu haber 14 Ocak 2019 - 22:37 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Doğu’da yaptığımız bütün işlerde, o lanet örgütlere karşı mücadelemizde hep yanımızda oldular. Şimdi o birlikteliği devam ettiriyoruz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Çorum belediye başkan adaylarını açıkladı. Özhaseki burada önemli mesajlar verdi.

Bu ülkenin PKK gibi bir ihanet gördüğünün altını çizen Özhaseki, “Bundan sonra PKK gibi bir tehditten kimse söz edemeyecek. Şimdi bu lanet örgütle tekrar canımızı yakmaya çalışıyorlar. İnşallah bunu da yapamaz hale gelecekler” ifadelerini kullandı. Özhaseki, “Türkiye üzerine oynanan oyunlar gerek içeriden gerek dışarıdan belli olduktan sonra meselenin sadece bir iktidar meselesi olmadığını, meselenin sadece bir belediye seçimleri olmadığını hepimiz anlamış olduk. İşte böyle bir durumda yerli ve milli ne kadar düşünce ürünü insan varsa, ülkeye gönülden bağlı kim varsa, bu ülkenin geleceğini gönülden düşünen kim varsa herkesin bir araya gelmesi gerekiyordu.

Bu anlamda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Doğu’da yaptığımız bütün işlerde, o lanet örgütlere karşı mücadelemizde hep yanımızda oldular. Derdimiz 2-3 belediyeyi fazla almak değil. Birkaç belediye onlarda birkaç belediye bizde değil. Aylardır oturuyoruz, asla bir pazarlık söz konusu değil. Böyle bir sıkıntımız yok. Ama istiyoruz ki PKK’ya müzahir olan birisi belediye başkanı olmasın. FETÖ’ye yakın olan lanet bir adam belediye başkanı olmasın. Bizim derdimiz burada. Özellikle bunu sonuna kadar devam ettireceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments