Bahçeli: Sorulacak hesabımız vardır

Bu haber 28 Ocak 2019 - 2:24 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.

Bahçeli MHP İstanbul İl Başkanlığı’nca Wow İstanbul Hotel’de, “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” temasıyla gerçekleştirilen teşkilatlar toplantısına KATILDI.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “‘Beka sorunu yok, zeka sorunu var’ diyen, 31 Mart’a yönelik sinsi sinsi kaos hazırlığı yapan siyasi maskaralardan sorulacak hesabımız vardır.” dedi.

Bahçeli, yaptığı konuşmada, 500 yıla yakın Türklüğün başkenti ve hükümdarlık merkezi olmuş İstanbul’un kendileri için öneminin ve anlamının ayrı olduğunu söyledi.

 

“İnancım odur ki, burada atacağınız her adım, yapacağınız her çalışma, huzurlu ve müreffeh bir Türkiye’nin oluşması için başlangıç teşkil edecektir.” diyen Bahçeli, İstanbul’da elde edilecek siyasal sonuçların bütün yurttaki mücadelede moral ve motivasyon kaynağı olacağını belirtti.

İstanbul’un toplumsal dokusu ile ülkenin bütününü temsil eden büyük bir kaynaşmanın eseri olduğunu dile getiren Bahçeli, “İstanbul, Türkiye’nin özetidir, özelidir, öz güvenidir, ev ev, semt semt, sokak sokak, mahalle mahalle asırların olgunluğunu, milletimizin sahip olduğu bütün zenginlikleri ihtişamında buluşturan bir dünya kentidir. Burada aşacağımız her siyasi engel, ulaşacağımız her siyasal zemin, vatan sathında karşımıza çıkan bütün zorlukları aşmada bize heyecan verecektir. Bunun için göreviniz ağırdır, büyüktür, tarihidir. İstanbul’da hak ettiğimiz siyasi mevkiye gelmek, feleğin çemberini yarmak, şeytanın bacağını kırmak artık ertelenemez bir amaçtır.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments