MHP Karacabey İlçe Teşkilatında İstifa

Bu haber 07 Mart 2019 - 12:35 'de eklendi ve 1.023 kez görüntülendi.

MHP Karacabey İlçe Teşkilatında önceki gün Mümin Koçan başkanlığındaki ilçe yönetim kurulu görevden alınarak yerine ataması yapılan yeni ilçe yönetim kurulu üyelerinden 3 kişi “Adama değil, Davaya hizmet edilir” diyerek yönetim kurulu üyeliğinden İstifa ettiler.

Davayı Omzunda Taşıyanlar ile , Davanın Omzuna Basanları Herkes İyi Bilmektedir.

2 Nisan 2017 Tarihinden Yapılan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı Seçilen Hüseyin EROL Başkan ve Yönetiminde Bulunmaktan şahsım Erdem Sarıçam ve bu ekiple yol yürümekten biz Gökhan Dursun ve Alperen Eyiz onur duyduk ve duymaya devam edeceğiz.

Ülkücü-Milliyetçi harekete halisane duygularla hizmet etmiş “Ülkücünün” bedduasını alan hiç kimse iflah olmaz ve iki yakası da biraraya gelmez . Çünkü Ülkücünün göz yaşı , emeği ve çilesi vardır .

Ülkücülerin emeğini ;yan gelip yatan maddi ve manevi hiçbir katkısı olmayan ve ülkücülüğün sırtından geçinen ülküsüz insanlara görev verenler vicdanen rahat mı ?

Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ’nin de dediği gibi kendilerini koca bir dava adamı olarak görenler kaynattıkları fitne kazanlarıyla MHP Karacabey İlçe Başkanı Sayın Mümin Koçan ve Yönetimine ihanet etmişlerdir. Bizler haklıdan yana olup fitne ve dedikodu kazanlarını kaynatanlarla bir olmayacağız.

Son günlerde içinde kulis haberi adı altında sosyal medya ve gazetelerde aslı astarı olmayan , basın etik ve kuralları ile alakası olmayan haberler paylaşılmaktadır Yapılan bu haberler, küçük olsun benim olsun düşüncesinde bulunan ve bu düşünce yapısından beslenen güruhun değirmenine su taşımaktan öte gitmemektedirler.

Bir defa Milliyetçi Hareket Partisi’ne ihanet edenler daima ihanet içerisinde hareket eder, hangi makama gelirse gelsin içinde daima ihanet duygu ve düşüncelerini barındırırlar.

Dün Sövdükleriniz ile aynı resim karesinde olmak . Ne büyük bir çelişkidir?

Bize öğretilen Ülkücü Hareketin Doktrinine göre Teşkilata, Teşkilat Mensuplarına ve Hareketine Sövenler ile Su Bile İçilmez …

Bizimle Aynı Yolda yürümeye cesaret edemeyenlerin bugün dava adamlığına soyunmaları konusunu ve yanlarında yer almayacağımız hususunu başka mecralara çekmeden önce geçmişlerine ve aynaya bakmalarını öneriyorum ..

Gazetelerde paylaşılan ve yapılan haberlere baktığımızda , yeni atanan yönetim kurulu listesinde, bilgimiz ve haberimiz dahi olmadan isimlerimizi görmekten hicap duyduyumuzun altını kalın bir şekilde çizeriz

Genel Merkezimizin aldığı karara saygı duyuyor ve yeni yönetime başarılar diliyoruz.

07.03.2019 Tarihi itibariyle atama yapılan ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments