ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

Bahçeli Balıkesir Tanıtım Günleri fuarında Edremit’in standında

Bu haber 12 Ekim 2013 - 4:24 'de eklendi ve 2.090 kez görüntülendi.

Ankara’da düzenlenen Balıkesir Tanıtım Günleri fuarında Edremit’in standına, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok ve Mhp İl Başkanı Bayram Çılgın ziyarette bulundu.

yazir79097b325

Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tanıtım günleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Edremit Belediyesi Başkan yardımcısı Mehmet Karahan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve ekibini ağırladı. Sayın Devlet Bahçeli, Edremit standına özel bir ilgi gösterdi. Edremit’in güzelliğini ve insanlarının ne kadar değerli olduğunu ifade etti.

Edremit Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Karahan, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Genel Başkan yardımcılarımıza bizleri onurlandırdıkları için Edremit Belediyesi olarak teşekkür ediyoruz. Sayın Genel Başkanımız Edremit standını beğendiğini ve Güzel ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olduğunu ifade etti. En yakın zamanda Balıkesir’e geleceğini ve Edremit’e de uğramak istediğini bizlere söyledi. Tanıtım fuarımız çok verimli oldu” dedi.

Standın ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok ve Mhp İl Başkanı Bayram Çılgın, Edremit Belediyesinin Halk oyunları ekibinin gösterisini izlediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat