BAŞKAN KILÇIK: “MHP’DEN BAŞKA BİR OLUŞUMUN İÇİNDE YER ALMAM”

Bu haber 25 Ekim 2013 - 2:11 'de eklendi ve 1.739 kez görüntülendi.

mhp_teskilatlarindan_baskan_kilcika_ziyaret_h12956-300x155

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan, il yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Teşkilatları, Bolvadin Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’ı, makamında ziyaret ettiler.
MHP İl Başkanı Aziz Aslan Başkan Kılçık’ın aday olmayacağını açıklamasından sonra araya giren Kurban Bayramı, oğlunun düğünü ve diğer programları nedeni ile kendisini ziyaret edip istişare fırsatı bulamadığını, bu nedenle ziyaretinin bu güne sarktığını belirterek; “Başarılarıyla kendilerine minnet duygularımızı ifade ettiğimiz Sayın Başkan hem partimizin, hem de Bolvadin ilçesinin gururu olmuştur. Nazmiye hanıma bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık ise; “Yaptıkları bu nazik ziyaretten dolayı il ve ilçe teşkilatımız mensuplarına teşekkür ederim. Bugüne kadar MHP için çalıştım, bundan sonra da başka bir oluşumun içinde yer almam. Partimiz bugün aldığı oy oranını hak etmiyor. Oy oranımızın en az % 30 üzerinde olması lazım. MHP’nin bugünkü kadroları hükumeti tek başına yönetmeye yetecek kapasitedir.” diye konuşarak İl ve İlçe yöneticilerine yaptıkları bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
MHP İl Başkanı Aziz Aslan ve beraberindeki heyet daha sonra MHP’den Bolvadin Belediye Başkanı Adayı olan Mimar Selim Karasekreter, Afyonkarahisar Eski Milletvekili Etem Kelekci ve ilçe esnaflarını ziyaret ederek Afyonkarahisar’a döndüler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al