MHP Trabzon İl Başkanı:Bütün belediyelere talibiz

Bu haber 24 Ekim 2013 - 22:38 'de eklendi ve 3.263 kez görüntülendi.

MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli’ Milliyetçi Hareket Partisi olarak 30 Mart 2013 tarihinde yapılacak olan yerel Yönetimler seçiminde Trabzon Büyükşehir belediye başkanlığı başta olmak üzere Trabzon’daki bütün belediye başkanlıklarına taliptir dedi.

mhp-trabzon-il-baskanibutun-belediyelere-talibiz10910ef91a03582b6485

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak 30 Mart 2013 tarihinde yapılacak olan yerel Yönetimler seçiminde Trabzon Büyükşehir belediye başkanlığı başta olmak üzere Trabzon’daki bütün belediye başkanlıklarına taliptir. Bu amaçla aday belirle çalışmalarımız büyük bir titizlikle devam etmektedir. MHP’nin en iddialı olduğu ilçelerde biriside Güzel Vakfıkebir’imizdir. Vakfıkebir’in mahfuz talihini kırarak ilçemize” partili ve MHP’li” bir belediye başkanı kazandıracağız. Yaklaşık bir yıldır ilçe başkanlığımız ve il başkanlığı olarakVakfıkebir üzerinde alan çalışması yapmaktayız. Yüzlerce Vakfıkebirli ile görüş alışverişinde bulunduk… Vakfıkebir’in akil adamlarına görüş sorduk ve en kısa zamanda Vakfıkebir’e ve partimize yakışan pırlanta gibi bir arkadaşımızı aday olarak açıklayacağız. Ve Vakfıkebir’de belediye başkanlığını kazanacağız. Başkan adaylığı konusunda bir sıkıntımız yoktur. Aksine en rahat olduğumuz ilçelerden birisi Vakfıkebir’dir.Vakfıkebir halkı MHP’den kimin aday olacağına karar vermiştir. Vakfıkebir’de halkımız il ve ilçe yönetimini aşmış ve kendi kararını kendileri vermiştir. Bizde Vakfıkebir’in kararına saygı duyacağız. Vakfıkebir halkı ne diyorsa o olacaktır, ne istiyorsa o yapılacaktır.

Son zamanlarda yerel basında ısrarla Vakfıkebir belediye başkanı Sayın Hayri Birinci’nin MHP’ye davet edildiği, Vekilimiz Sayın Koray Aydıntarafından adaylık teklifi yapıldığı şeklinde haberler yapılmaktadır. Bu haberlerin gerçekle uzaktan yakından bir alakası yoktur. Hayri Birinci ismi partimizde hiçbir zaman belediye başkanı adayı olarak konuşulmadı ve bundan sonrada konuşulmayacaktır.

MHP bu tür ayak oyunlarını anlayacak ve deşifre edecek tecrübeye sahiptir. Partimiz hakkında çıkarılan bu tür haberler kasıtlıdır ve MHP adayını engelleme, gözden düşürme operasyonudur. MHP bütün ilçelerimizde olduğu gibi Vakfıkebir’imizde de gümbür gümbür gelmektedir. Allah’ın izniyle 31 Mart sabahı üç hilalli bayrağımızı Vakfıkebir’i en hâkim yeri olan ” Kaldırım tepesine” dikeceğiz. Vakfıkebir yıllar sonra hak ettiği yönetime kavuşacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al