Siyasi Ahlak Yoksunlarına Cevaben

Bu haber 23 Ekim 2013 - 21:10 'de eklendi ve 1.626 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür’den bazı siyasi parti aday adayları ve yöneticileri tarafından ortaya atılan iddialara ve kulis haberlerine sert tepki.

selcukmhp-baskani1

MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür yapmış olduğu sert açıklama da şunları söyledi;‘‘1992 yılından bu yana Selçuk’ta Ülkü Ocakları ve ardından MHP Çatısı altında çizgimi hiç bozmadan inandığım değerler uğruna siyaset yapıyorum.
MHP İlçe Başkanlığı görevini devir aldığım Üç buçuk yıldır da kendi tabanımız ve Selçuk halkıyla iç içe çalışmalarımız devam ediyor. Bunları tekrar tekrar anlatmaktan bıktım. Bizler onurumuzla, namusumuzla siyaset yapmaya çalışırken bazıları hala şeytani siyaset yapmaya devam ediyor. Bu konuda açıklama yapmak bana artık zulh geliyor. Amma velakin o kadar pervasızca dedikodular yapıyorlar ki çıtayı yükseltip artık yöneticilerime kadar sirayet ediyorlar. Utanmadan arlanmadan yöneticilerime ve vatandaşlarımıza gidip LEVENT GÖRÜR beni destekleyecek birlikte bu seçimi alacağız deme cüretini gösteriyorlar. Acaba bu kişiler bu arsızlığı ve yüzsüzlüğü CHP de ki geçmişlerinden mi alıyorlar yoksa yeni partilerinin Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek’ten mi alıyorlar bilemem.
Benim bildiğim bir şey var oda MHP’nin ve seçmeninin oyunun namus olduğudur. Arkadaşlar bu konuyu akıllarına koysunlar. Herkes kendi partisinin adını zikredip siyasetini o şekilde yapmalıdır. Şahıslara istediğiniz gibi siyaset yapabilirsiniz bu bizi ilgilendirmez. Ama bunu yaparken MHP adını ağzınıza almanız bizi ilgilendirir. Bunu unutmayınız.
MHP olarak AKP’nin ve CHP’nin seçmeninden oy isteriz çalışma yaparız ama asla AKP veya CHP bizi destekliyor diye ŞEREFSİZCE söylemlere girmeyiz. Biz siyaseti dürüstçe yaparız. Halkımız kimi takdir ederse oyunu ona verir. Biz MHP olarak Vatanını, milletini seven, dinine cüzdanından değil kalpten bağlı, ırkı mezhebi ne olursa olsun bölücü olmayan tüm kardeşlerimizin oyuna talibiz. Size yapılacak şu parti gelmesin bu parti gelsin, oylar bölünmesin, yabana gitmesin gibi söylemlere asla itibar etmeyin. Çünkü Milliyetçi Hareket Partisine verilecek her oy Türkiye Cumhuriyetinin düşmanlarına atılan bir kurşun gibidir. Bunun için oyunuz asla yabana gitmez.
Seçim sürecinin başlaması ile birlikte sıkıştırmalar, baskılar başladı. İşe alacağım, iş bulacağım gibi vaatler ve yalan gülümsemeler. Çok değerli Selçuk halkı kimseden korkmayın, baskılara boyun eğmeyin. Sandıkta Allah’la başbaşasınız. AKP ve CHP ruh ikizlerini gömün sandığa.
MHP’nin kazanamadığı seçimi kimin kazandığı bizi hiç ilgilendirmez. O yüzdendir ki Belediyeyi Milliyetçi Hareket Partisinin kadroları kazanmalıdır ve kazanacaktır da. Bizler 3 hilalli bayrağı Belediyeye dikmeye and içtik. Desteğinizi bizden esirgemeyin.
Son olarak siyaset yaptığını zanneden kişilere şunu hatırlatmakta fayda var. Bizim için Siyaset; Kısa vadeli ve ucuz kişisel çıkarların dirsek dirseğe yarıştığı bir koşu parkuru değildir. Siyasi köklerini inkar ederek yabancı çekim merkezlerine kapılmışların bekleme odası değildir. Fikri tutarlığın olmadığı ilkelerin ayaklar altında çiğnendiği meselelere günü birlik bakanların toplama yeri değildir. İnsan millet ve dünyaya bakışın yabancı tesislerle her gün her saat değiştiği kaypak fikirlerin buluşma mekanı değildir.
Duruma göre şekilden şekle kılıktan kılığa girenlerin durmadan kostüm değiştirenlerin ve nabza göre şerbet verenlerin tiyatro sahnesi değildir. Girdiği kabın şeklini alan üst üste taktığı maskelerden gerçek yüzü görünmez hale gelmişlerin makyaj malzemesi değildir. Dün söylediğini bugün yalanlayan bugün söylediğini de yarın unutacak olanların siyaset borsası hiç değildir.
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE…’’ dedi.

http://www.selcukhaber.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al