MEHMETÇİK VE KOMUTAN

Atilla ÇİLİNGİR

ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

Afyonkarahisar’da öğrenci olayları protestosu

Bu haber 28 Aralık 2013 - 10:49 'de eklendi ve 938 kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde (AKÜ) yaşanan öğrenci olaylarını protesto etti.

kurt

Şuhut Kavşağı’ndan bir araya gelen bir grup öğrenci, AKÜ’de son günlerde yaşanan öğrenci olaylarını protesto ettiler. Sloganlar atarak yürüyüş yapan grup adına bir basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanı Fatih Erdem, “AKÜ, Ahmet Necdet Sezer (ANS) Kampüsü’nde PKK sempatizanları tarafından ülkücü öğrencilere yapılan sözlü ve fiili saldırılar, haddini aşmış, ülkücü öğrencileri yaralama noktasına ulaşmıştır. Amaçları ve hedefleri ülkeyi bölme, huzursuzluk ortamı yaratmak, kardeşi kardeşe kırdırmak olan bu vatan hainlerine Afyonkarahisar halkının tahammülü kalmamıştır. Buradan Afyonkarahisar’da ve bütün ülkemizin her karış toprağında bu hainliği yapanlara sesleniyoruz: Türkiye Lazı ile, Çerkezi ile, Acemi ile Zazası ile Tatarı ile, Kürdü ile Türk’tür ve her zaman Türk kalacaktır. Ne mutlu Türk’üm diyene” dedi.
Grup üyeleri yaptıkları basın açıklamasının ardından, ettikleri ülkücü yemininin ardından olaysız bir şekilde dağıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat