ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

Başbakan, Yanlışına Ortak Olmayana Husumet Duyuyor

Bu haber 25 Ocak 2014 - 16:56 'de eklendi ve 737 kez görüntülendi.

yazir83273b325MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Sayın Başbakan’ın kavgalı olmadığı kimse yok, yanında yer almayan, yanlışına ortak olmayan, yaptıkları hırsızlıklara, yolsuzluklara gözünü kapatmayan kim varsa hepsine husumet duyan, onları düşman ilan eden çok yanlış bir siyaset diliyle mukabelede bulunan bir noktada, Türkiye adına endişe duyuyoruz.

MHP Bursa Belediye başkan adaylarının Kent Meydanı’nda lokma dağıtımına katılan Büyükataman gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bu nazik ortamı,gerek ülke içerisinde gerek bölgemizde yaşanılan gerçekten vatandaşların her geçen gün kaygısının artmasına vesile olan hadiseleri şahit oldukça üzülmemek mümkün değil. 17 Aralık’ta Türkiye’de bir deprem yaşandı. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu gündeme geldiğin andan itibaren, geride bıraktığımız bir buçuk aylık sürede Sayın Başbakan ve ekibinin kimyası bozuldu. Sayın Başbakan’ın kavgalı olmadığı kimse yok, yanında yer almayan, yanlışına ortak olmayan, yaptıkları hırsızlıklara, yolsuzluklara gözünü kapatmayan kim varsa hepsine husumet duyan, onları düşman ilan eden çok yanlış bir siyaset diliyle mukabelede bulunan bir noktada. Türkiye adına endişe duyuyoruz.” diye konuştu.

“YIKIM PROJESINE DESTEK VERIRKEN TÜSIAD İYİYDİ”
TÜSIAD Başkanı Muharrem Yılmaz’ın açıklaması sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği cevabı değerlendiren Ismet Büyükataman şunları kaydetti: “Ibret verici bir hadise. Aynı TÜSIAD, yıkım projesi AKP tarafından hayata sokulmaya çalışılan bu ihanet yolculuğu, yıkım projesi gündeme geldiğinde destek veriyordu. O zaman TÜSIAD’dan iyi kimse yoktu. Bugün, ülkenin içerisinde bulunduğu vahim şartlarla ilgili bir durum tespiti yapıyor. Bir sivil toplum kuruluşunun böyle bir tespitte bulunarak, hükümeti uyarması, ikaz etmesi sorumluluğunun gereğidir. Hoşuna gitmediği şeyler söylendiğinde işi vatana ihanet noktasına kadar taşımış olmak gerçekten ibret verici. Zannediyorum Sayın Başbakan’ın ruh sağlığı iyi değil.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat