ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

Çetinkaya’dan Tokat Gibi Cevap

Bu haber 03 Ocak 2014 - 15:20 'de eklendi ve 1.086 kez görüntülendi.

Hakkında Çıkan iddialara sosyal paylaşım facebook sitesi üzerinden açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kendisi hakkında Ekrem Çetin ismiyle sahte profil açarak iddialarda bulunan ve kendisini gazeteci olarak tanıtan kişiye tokat gibi cevap verdi.

fatih11

Önce Lise ve Üniversite diplomalarıyla cevap verdi, şimdi ise okumadı diye iddia edilen belgesiyle.

Hakkında Çıkan iddialara sosyal paylaşım facebook sitesi üzerinden açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, hem Ekrem Çetin adında sahte profil açarak iddialarda bulunan ve hem de kendisini gazeteci olarak tanıtan kişiye tokat gibi cevap verdi.

Çetinkaya açıklamada şunları söyledi; “Cumanın rahmeti bereketi ve ihsanı hepinizin ve hepimizin üzerine olsun.. Son günlerde halkımızın teveccühü ve tespitleriyle alakalı çalışmaları tüm hızıyla yürütürken, üzülerek öğrendim ki yine hem komik hemde cahilhane bir takım iddalara muhatap kılınmışız. Bizler biliriz ve biliyoruz ki talip olduğumuz ve kutsal bildiğimiz bu görevde daha nice suizan eseri fitne galebe gelecektir.
Şartlar ne olursa olsun asla yalan söylemedik ve söylemeyeceğiz. Asla da bu tür fitneye müsade etmeyeceğiz. Hatta fitneye sebep olanlara bile hüsnü-zan gözlüğüyle bakacağız. Bizlerden gayri ahlaki, nezaket dışı bir eylem ve söz sadır olmayacaktır. Bu vesileyle tüm gönüldaşlarımı da bu noktada hassas olmaya davet ediyorum.
İlimizde, özellikle siyaset arenasında bazı kavramlar hep yanlış bilinmekte ve değerlendirilmekte.. Bilbordlarda ve sosyal paylaşım da ismimin yanına KENT BİLİMCİ yazılması anlıyorum ki bir takım insanları rahatsız etmiş. Bu ifade çalışma arkadaşlarım tarafından gelişigüzel yazılmış bir ifade değildir. Aşagıdaki belgedede görüleceği üzere Yüksek lisans düzeyinde eğitim almaktayım. Bölümüm KENT YÖNETİMİ. Yani kentle ilgili bilim faaliyeti yürütmekteyim. Bunun ünvan karşılığı kent bilimcidir. Bir bilimi icra edene bilimci denir. Ben hem teorik hem pratik olarak şu an itibariyle bu bilimi icra etmekteyim.Bu güne kadarda hiçbir yerde yazılı veya sözlü farklı bir ifade kullanmadık. Dün olduğu gibi bu günde ve sonrasında dürüstlüğümüzden asla taviz vermeyeceğiz..Özellikle klavye şövalyelerine, ve gönül dostlarıma ifade etme gereği hasıl oldu.. Allah’a emanet olunuz.. Zira O emaneti zayii etmez..”

Çetinkaya’nın bu belgeli açıklamasının ardından Ekrem Çetin adıyla sahte profil açan ve gazeteci olduğunu iddia eden kişi hesabını dondurarak ortalardan kayboldu.

MHP’liler “Diplomayı çıkartın bende basının önüne geçip herkesten özür dileyeceğim” diyen Ekrem Çetin sahte ismiyle iddialar ortaya atan kişinin özür dilemesi gerektiğini söylediler.

(03Haber)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat