ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

FATİH ÇETİNKAYA İSTİŞARE VE ZİYARETLERDE

Bu haber 24 Ocak 2014 - 12:22 'de eklendi ve 748 kez görüntülendi.

988398_10152122358247974_-300x201

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Demirciler Çarşısı ve Ambaryolu esnafını ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerin alışıla gelmiş tanışma ve oy isteme olmadığını kaydeden Çetinkaya, “Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla biraraya gelerek istişarede bulunuyoruz” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, beraberinde partililerle birlikte Demirciler Çarşısı ve Ambaryolu’nda bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
1618473_10152122358737974_789236398_n
ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZLA İSTİŞARE EDİYORUZ
Esnaf ve vatandaşların yerel seçimler hakkındaki görüşlerini dinleyen Çetinkaya, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ve vatandaşların adaylığının hayırlı olması dileklerini de kabul eden Çetinkaya ve beraberindeki partililerin zaman zaman önleri kesilerek esnaf ve vatandaşlar tarafından sevgi gösterisinde bulunuldu. Esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Çetinkaya, “Afyonkarahisarımızın her noktasını ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde sadece kendimizi tanıtıp oy istemiyoruz. Vatandaşlarımızın esnafımızın istek ve taleplerini dinlediğimiz gibi, projelerimizi yapacaklarımızı da anlatarak istişare de bulunuyoruz.” dedi.
BEN DEĞİL, BİZ OLARAK ÇALIŞICAĞIZ
Vatandaşlar arasında ayrım yapmakdıklarının altını çizen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Şimdi olduğu gibi nasip olup göreve geldiğimiz günde, toplumun tüm kesimlerine eşit mesafede olacağız. Yapılan çalışma ve hizmetlerdeki anlayışımız ben değil, biz yaptık demek. Tüm Afyonkahisarlılarla bir ekip olarak çalışmak. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gerek esnafımızın gerekse de vatandaşlarımızın sıcak ve samimi karşılamalarından ziyadesiyle memnun oluyoruz. Yılmadan yorulmadan Afyonkarahisar’a hizmet etmek için yola çıktık” ifadelerini kullandı.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN KENTE KATKILARI GÖZ ARDI EDİLEMEZ
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ziyaretleri kapsamında Ahmet Necdet Sezer Kampüsünde yer alan Üniyurt özel öğrenci yurtları ve sosyal tesislerini ziyaret etti. Öğrencilerle ve yurt yöneticileriyle biraraya gelen Çetinkaya, öğle yemeğini öğrencilerle ve yurt yöneticileriyle birlikte yedi.
Yurtların üniversite öğrencisinin yeme içme barınma yeri olmasının yanı sıra arkadaşlıkların dostlukların pekiştiği güzel anıların yaşandığı mekanlar olduğunu ifade eden Çetinkaya, “Üniversite öğrencileri bir şehrin ekonomik ve kültürel anlamda gelişmesine büyük katkı sunmaktadır. Afyonkarahisarımız da bulunan öğrencilerin şehre katkıları göz ardı edilemez. Türkiye’nin farklı illerinden ilimize gelen öğrencilerimizle biraraya gelerek onların sorunlarını dinleme imkanı bulduk. Nasip olup göreve geldiğimiz günde de öğrencilerimizle biraraya gelerek sık sık istişare bulunacağız” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat