ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP ANTALYA ADAYI ÇELIK: ŞIMDI BIZIM ZAMANIMIZ

Bu haber 22 Ocak 2014 - 18:19 'de eklendi ve 773 kez görüntülendi.

kemalcelik1

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, seçim çalışmalarına Kaş ve köylerinde devam etti.

Kaş merkez ve köylerinde vatandaşlarla buluşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik,”Hangi köye uğrasak, yol, içme suyu ve elektrik sorunları var. İktidar her yeri duble yollarla ördük diye öğünüyor. Ama gerçekleri herkes görüyor. İşte bu nedenle şimdi köylümüzün, esnafımızın, turizmcimizin yani tüm Antalyalı hemşerilerimizin zamanı” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Kaş ziyareti sırasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sorunlarını anlatan, yaşadıkları sıkıntıları dile getiren vatandaşlar, yoğun programına rağmen Çelik’i köylerinden bırakmak istemedi.

“Kaş’a havaalanı şart”

Manavgat ve Kaş’a havaalanı konusunu gündeme getirdiğinde kendisine eleştirilerin yöneltildiğini vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Kaş bölgesinde konuştuğum tüm üreticilerimiz ihracata önem verilmesi gerektiğini söylüyor. Şu anda ürünler tırlarla sevk ediliyor ama bölgeye yapılacak bir havaalanından kargoyla ürünler en kısa zamanda sevk edilebilir. Kaş’ da uygun yer yok denmiş. Karadeniz’de deniz doldurularak yapılıyor. Biz tarım alanlarına zarar vermeyen uygun bir yeri bulacağız ve çiftçilerimizin daha çok kazanması için havaalanı projemizi hayata geçireceğiz” dedi.

“Köyler hizmet alamadı”

Korkuteli ilçesinden Kaş’a kadar hiçbir köye gereken hizmetin götürülmediğinin ortada olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “içme suyu, yol ve elektrik sorunlarına kimse eğilmemiş. Biz Büyükşehir’i yöneteceğiz ama ilk işimiz köylümüzün sorunları ile ilgilenmek de olacaktır. Bunun için kadrolarımızı ve projelerimizi hazırladık. Bir arkadaşımız Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kaybetti. Kaybettiği gerekçe ise değişmedi. Antalya’nın bütün projeleri Ankara’dan planlanarak geldi. Halkın gözünde iyi yapamadı ki kaybetti. Şu an ise Akaydın 5 merkez ilçe olan Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı ve Aksu ilçelerini iyi idare edemedi. Borçlu bir belediye haline getirdi. O zaman şimdi “Bizim Zamanımız.” diyoruz.” Şeklinde konuştu.

MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin’de “2B sorununu bugün bu halka dert edenler, bugün içerisine düştükleri hali hak etmediler mi? Antalya’yı hep birlikte yönetmek için hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Adam (Menderes Türel ) gelmiş diyor ki “Yeni ekibimle Antalya’yı yönetmeye geliyorum.” Benim ekibim dünde Kaş’lıydı, bugünde Kaş’lı, dün de Antalya’lıydı bugün de Antalya’lı. Bizim ekibimiz burada yaşayan vatandaşlarımız, bizim ekibimiz Türk milletinin ta kendisidir.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat