MHP’den “Sandığına sahip çık” uyarısı

Bu haber 22 Ocak 2014 - 16:13 'de eklendi ve 720 kez görüntülendi.

HaberRes_32900

MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz, 2011 yılı seçimlerinde sandık tutanakları ise YSK’nın açıkladığı oy oranları arasında farklılıklar olduğunu dile getirip MHP’li seçmenlerden sandıklara sahip çıkmalarını istedi.

MHP Rize İl Yönetimi ve İlçe Teşkilatları Tek Gıda İş Sendikası Salonu’nda bir araya gelerek 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ni değerlendirdiler. Aday tanıtımının da yapıldığı toplantıda MHP Rize İl Başkanı Osman Cem Kazmaz partililere sandıklara sahip çıkmaları çağrısındu bulundu. Kazmaz 2011 yılı seçimlerinde birçok sandık tutanağı ile YKS’nin açıkladığı oy oranları arasında farklılıklar bulunduğunu belirterek, “Yapılan bir oy hırsızlığı var. Genel Merkezimizin yaptığı araştırmalar ve tespitler neticesinde gördük ki; 2011 yılı seçin sonuçlarında farklılıklar var, elimizde tespit edilmiş böyle yüzlerce örnek var. Gerçekte AKP’nin oyu %39,81’dir. %49,83 gerçeği yansıtmamaktadır. Bu neden oldu. Sandıklara sahip çıkılmadığı için oldu. Bu tablo karşısında yapmamız gereken çok önemli bir şey var. Önümüzdeki seçimde tüm sandık tutanaklarının İlçe Başkanlıklarımıza ve İl Başkanlığımıza gelmesi lazım. Eğer bu tutanaklar bize gelmezse yapılacak seçimin sonucu da bundan çok farklı olmaz. Bunlar geçmişte kaldı. Artık bunlar için yapabilecek bir işlem yok. Zamanında itiraz edilmemiş, takibi yapılmamış. Bunları geçmişten ders alınması için anlattım. Biz adaylarımızı 30.Mart akşamı belediyelere taşıyacaksak bunun yolu sandıktır. Her sandık görevlimize Sakarya Meydan Muharebesi’nde bir cephe emanet edilmiş gibi önemli bir vazife düşmektedir. Sandık başkanları ıslak imzaları tutanakları sizlere vermek mecburiyetindedir. O tutanakları alıp mutlaka bize ulaştırmalısınız. Ülkemizi sever herkesin sandığa sahip çıkmak boynunun borcudur.”dedi.

BEKAROĞLU’DA PROJELERİMİZDEN KOPYA ÇEKMEYE BAŞLAMIŞTIR!

Basına yansıyan haberlere göre SP Belediye Başkan Adayı Bekaroğlu “Rize’ye Denizi getireceğim” şeklinde bir açıklama yapmıştır. Bu proje zaten MHP Rize Belediye Başkan Adayı Dr. Zelkif Akgül ile Ekibi tarafından hazırlanan ve çok önce basına açıklanan 53 projenin en başında yer almaktadır. Bekaroğlu’na tavsiyemiz MHP’nin projelerinden intihal yapmak, kopya çekmek yerine kendisinin bir şeyler üretmesidir. Ancak kendisinin Rize’de seçimlerde herhangi bir şansının bulunmaması nedeniyle de böyle bir çaba harcamasına da gerek yoktur. Onun kimler ve neler için enerjisini harcadığını, finansmanlarını nerelerden sağladığını Rize Kamuoyu zaten bilmekte ve yakından takip etmektedir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al