ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

MHP’YE BÜTÜK KATILIM

Bu haber 15 Ocak 2014 - 21:09 'de eklendi ve 1.011 kez görüntülendi.

Gelibolu MHP’de Üye Katılım Töreni Yapıldı Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, MHP ilçe teşkilatında katılan yaklaşık 100 bayan üye için etkinlik düzenlendi.

mhpye_butuk_katilim_h26524

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, MHP ilçe teşkilatında katılan yaklaşık 100 bayan üye için etkinlik düzenlendi.

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde siyasi parti çalışmaları hızlandı. Geçtiğimiz günlerde GeliboluMHP ilçe teşkilatında yapılan bir törenle partiye toplu üye kayıtları yapılmıştı. Bugün yine MHP ilçe teşkilatında düzenlenen ve MHP‘li bayanların kendi yaptıkları çaylı, pastalı ve börekli günde 100’e yakın bayan’ın üye kaydı yapıldı.

 

MHP ilçe binasında düzenlenen güne MHP İlçe Başkanı Kemal Ersöz, Belediye Başkan adayı Cihat Bingöl, MHP Kadın kolları başkanı Aysel Batır ve üye olacak bayanlar katıldı. Katılım nedeniyle ilçe merkezinde kısa bir konuşma yapan ilçe başkanı Kemal Ersöz, “Belediye başkan adayımız, yönetimimiz ve partililerimiz ile bir bütün olarak iyi bir hava yakaladık. Partimize inanılmaz bir katılım ve ilgi var. Biz sadece toplu katılımları bildiriyoruz. Birer, ikişer gelen bayanlar yoğunlukta. Bu ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.

 

Daha sonra ise, belediye başkan adayı Cihat Bingöl üye katılımcılara bir konuşma yaptı. Bingöl konuşmasında, “Belediye başkanlığım dönemimde de bana gelen hiç bir vatandaşımın işini kimliğine veya partisine göre ayırt etmeden yapmaya çalıştım. Görev almadığım bu 5 yıl içerisinde de yine aynı Cihat Bingöl olarak kaldım. Belediye başkanıymışım gibi vatandaşım bana gelip yardım istedi. Yine elimden geldiğince bunu yapmaya çalıştım. Ben bu kervanın içerisinde olmaktan çok mutluyum. Sizlerde bizleri destekleyip yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu katılımlar her geçen gün bir yumak gibi büyüyerek bir çığ haline gelecektir. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allahın izniyle bu yarıştan sizlerin desteği ve çalışmalarınız ile yüzümüzün akıyla çıkacağız” dedi. Bu konuşmalardan sonra MHP‘ye ilk üye kaydını, MHP‘den belediye başkan adayı olan Cihat Bingöl’ün eşi Nazik Bingöl ve diğer bayanlar yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat