ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

DEVLET BAHÇELİ “SOKAĞIN KANINA BULAŞMA, CAMEKANLI SANDIKLARA GİT”

Bu haber 18 Şubat 2014 - 0:14 'de eklendi ve 960 kez görüntülendi.

devlet-bahçeli-4

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bodrum MHP Seçim Ofisi’nin açılışında gençlere hitaben “sakın sokağa inme, sokağın kanına bulaşma. Sana camekanlı sandıklar kondu. İçi de, dışı da görünüyor. Aydınlık orası. Genç kardeşim oraya git” dedi.

MHP Bodrum Miting (6)MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, akşam üzeri görkemli bir tören ve çoşkulu kalabalık eşliğinde  Bodrum MHP Seçim Ofisi’nin açılışını yaptı. Dev bir standın üzerinde partililere hitab eden Bahçeli’nin, AK Parti iktidarını eleştirmenin yanı sıra gençliğe yaptığı çağrı dikkat çekiydi. Barış mesajları veren Bahçeli “Tahriklere provakasyonlara düşerek, o kirli karanlık, dibi görünmez yerlerde bulunmayın. Ne düşüncenüz varsa, eyleminizi yapın, pankartınızı koyun, protestolarınızı yapın. Sakın sokağa gitmeyin. Sokağın kanına bulaşmayın . Sana camekanlı sandıklar kondu. İçi de, dışı da görünüyor. Aydınlık orası. Genç kardeşim oraya git” dedi.
İKİ MEHMET MUĞLA’YI KAZANMALI

MHP Bodrum Miting (15)Devlet Bahçeli’yi MHPli Belediye Başkanları ve parti ilçe yönetim kurulu karşıladı. MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun Bahçeli’yi ilk karşılayan oldu. Bahçeli “Muğla Belediye Başkan Adayımız Mehmet Erdoğan ve Bodrum Belediye Başkan Adayımız Mehmet Tosun, bu iki Mehmet seçimleri kazanmalalılar. Konacık’ın yıldızı olan genç kardeşimiz Mehmet Tosun’u artık Bodrum çağırıyor. Bodrum’un parlayan yıldızı olacak. Tosun olağanüstü hizmetleri ile takdir toplamıştır. Bu hizmeti her tarafa yayıyor, sevgi seli akıyor. Netice itibari ile, artık Tosun Bodrum’a geliyor” diyerek, toplu açılışları da yaptı. Konacık Belediyesi Toplu İş Merkezi, Mecnun Aslan PArkı, Nejat Uygur Sosyal Tesisi, Enha Parkı, 2. Etap Arıtma Tesisi açılışlarını yaparak, topluluğa karanfil attı.

 

 

 

MHP Bodrum Miting (11)

MHP Bodrum Miting (14)

MHP Bodrum Miting (13)arenabodrum

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat