Hizmet nimettir, Hizmet için yola çıktık

Bu haber 10 Şubat 2014 - 5:58 'de eklendi ve 844 kez görüntülendi.

pinar

Termal bölge olan, fakat termalcilikte hamamcılığı bir türlü geçemeyen İhsaniye ilçesine bağlı Gazlıgöl Beldesinde, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler sonrası vizyon geniş ve Gazlıgöl’de büyük bir değişim yapacak başkan aranıyor.

Gazlıgöl beldesinde 03haber ekipleri tarafından yapılan istişare ziyaretlerinde, MHP Gazlıgöl Belediye Başkan Adayı İsmail Özpınar, vatandaşların büyük umutlar bağladığı bir isim olarak ön plana çıkıyor.
Gazlıgöl’ün geleceği açısından çok kapsamlı ve devasal projeleri olan İsmail Özpınar, önümüzdeki yerel seçimlere de bir hayli hızlı hazırlanıyor. Gazlıgöl belde sakinleriyle sık sık bir araya gelen, hane ziyaretleri gerçekleştiren ve belde de faaliyet gösteren esnafların görüş ve önerilerini alan İsmail Özpınar, Gazlıgöl’ün sorunlarını ve vatandaşların taleplerini çok iyi bildiğini söyledi.
PROJELERİM GAZLIGÖL’E HAYAT VERECEK
Gazlıgöl’ün artık büyük bir gelişim ve değişim içine girmesi gerektiğini belirten İsmail Özpınar, beldenin diğer gelişmiş termal bölgeler gibi olmasında hiçbir engelin olmadığını ifade etti.
Bir çok ilde gelişmiş ve adeta tatil merkezi haline gelen termal bölgelerin alt yapı ve projelerini incelediğini, Belediye Başkanlarıyla görüşmeler yaptığını ve Gazlıgöl’ü de bu seviyelere çıkarmak için aday olduğunu söyleyen İsmail Özpınar, termalcilik dışında, beldenin dışarıdan bakınca çok rahat görülebilen başlıca sorunları içinde projelerinin hazır olduğunu söyledi.
Alt yapıdan, eğitime, sağlıktan, ulaşıma kadar gözle görülen bir çok problemi çözecek çalışmalarının alt yapısını oluşturduğunu söyleyen Özpınar, bu güne kadar yapılmamış hizmetleri yapacağını iddia etti.
Gazlıgöl’ün kabuğunu kırabilecek bir potansiyele sahip bir merkez olmasına rağmen bu gelişememişlikten dolayı, şifalı sulardan faydalanmak için başka illerden gelen misafirlerin dahi bu duruma tepki gösterdiklerini söyleyen İsmail Özpınar, ilk icraatının ise başta yolları yapmak ve beldede yıkılan dükkânların yerine bir tatil merkezine yakışır ahşaptan dükkânlar inşa edip güzel bir çarşı oluşturmak olduğunu söyledi.
Eğitim ve Sağlık hizmetlerinin de kısa sürede en aktif biçimde hizmete gireceğini belirten Özpınar, öğrencilerin ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanacakları sözünü verdi. Belediye Başkanlığını kazanması halinde sürekli halkla iç içe olacağını hatta Halk toplantıları düzenleyip, Belediye Meclisi toplantılarını da halka açacağını söyleyen Özpınar, şu an için Gazlıgöl halkının kendisine büyük bir teveccüh gösterdiğini ve bu ilgiden dolayı da çok mutlu olduğunu söyledi.
Özpınar son olarak; artık Gazlıgöl halkı ve esnafının, beldeye gelen yerli turistleri, göğsünü gererek karşılayacakları bir belde oluşturmak için hizmete talip olduğunu söyledi ve ‘Hizmet nimettir, hizmet için yola çıktık. Halkımız uygun gördüğü takdirde, bir dönemde nelerin değişeceğini hep birlikte göreceğiz.’ dedi.
Gazlıgöl halkı ve Gazlıgöl’e gelen yerli turistlerin beklediği tek şey seçimler sonrasında Gazlıgöl’e yakışan hizmetler ve beldenin çehresini değiştirecek Belediye Başkanı seçilmesi..

(03haber-ÖZEL)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al