MHP seçim kampanyasını başlatıyor

Bu haber 06 Şubat 2014 - 15:43 'de eklendi ve 860 kez görüntülendi.

HaberRes_33230

Milliyetçi Hareket Partisi, Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda Seçim Kampanyası Tanıtım töreni düzenleyecek. MHP lideri Devlet Bahçeli, burada seçim beyannamesi açıklayacak. Bahçeli’nin önemli mesajlar vereceği bekleniyor.

MHP 45. Kuruluş yıldönümünü hafta sonu düzenleyeceği programlarla kutlayacak. Cumartesi günü saat 12.00’da Ankara Arena’da yerel seçim kampanyası tanıtım toplantısına katılacak olan MHP Lideri Bahçeli, aynı zamanda partisinin afişlerini, seçim müziklerini ve sloganlarını da kamuoyuna açıklayacak.

Toplantıya il, ilçe teşkilatları ve belediye başkan adaylarının yanı sıra çok sayıda davetli katılacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önemli mesajlar vereceği bekleniyor.

BAHÇELİ, ERİNÇ EVİ’NİN AÇILIŞINI YAPACAK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin 45. kuruluş yıl dönümü olan 9 Şubat Pazar günü ise daha önce temelini attığı Etimesgut İlçesindeki İl Bilge Hatun Erinç Evi’nin açılışı nedeniyle düzenlenecek törene katılacak. Bahçeli, burada da MHP’nin 45. Kuruluş yıl dönümüne ilişkin bir konuşma yapacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat