Ülkücü İşçiler her hafta bir şube açmaya devam ediyor

Bu haber 10 Şubat 2014 - 5:10 'de eklendi ve 948 kez görüntülendi.

ulkucu-isciler-bayrampasa-teskilatini-acti888de6fc244a7a2de546

Ülküm Ülkücü İşçiler Derneği Bayrampaşa İlçe Başkanlığı yapılan bir törenle açılarak faaliyete başladı.

Ülkücü İşçiler Derneği İstanbul İl Başkanlığının her ilçede teşkilat kurma çalışmaları kapsamında    Bayrampaşa İlçe başkanlığı görkemli bir törenle açıldı.  Açılış konuşması ÜLKÜCÜ İŞÇİLER İL TŞK BŞK. savaş karaca tarafından yapıldı daha sonraTörende kısa bir konuşma yapan İlçe Başkanı Serkan Karabulut davetlilere katılımlarından teşekkür etti. Daha sonra konuşan İl Başkanı İsmail Akgöz, Bayrampaşa’da İlçe başkanlığını açmaktan çok mutlu olduklarını, bütün ülkücü kardeşlerimizi, çalışanlarımızı bekliyoruz. Özellikle haklarınızı daha rahat savunabilmemiz için ülkücü işçi kardeşlerimizi derneğimize üye olmaya davet ediyoruz şeklindeki konuşmasının ardından dernek binasının açılışına geçildi. Açılış kurdelası İl Başkanı İsmail Akgöz, İlçe başkanı Serkan Karabulut, Bayrampaşa Ülkü Ocağı Başkanı Lütfü Nebioğlu, MHP Eski il yöneticisi Sebahir Tazegül   kesilerek açılış yapıldı.

Açılışta İl ve İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Ülkücü İşçiler derneği ilçe başkanları, Deryayı Saadet Kutlu Turan İlim Hizmet Derneği başkanı Tarık Karataş ve Yönetim kurulu, çok sayıda partili ve davetliler katıldı.
 

 

Ülküm Ülkücü İşçiler Derneği Bayrampaşa İlçesi Yönetim Kurulu ;
İlçe Başkanı                    : Serkan Karabulut
İlçe Başkan Vekili          :Ersen Çalışkan
İlçe Başkan Vekili          :Metin Akbaş
İlçe Teşkilat Başkanı     :Göksel Aslan
İlçe Teşkilat Başk.Vekili:Mehmet Yassıyurt
İlçe Kadın Kolları Başk. :Emine Duruş
İlçe Disiplin Kur.Başk.   :Hakan Karabulut
İlçe Gençlik Kolları Bşk.:Mustafa Türkkan
İlçe Gençlik Kol.Bşk.Vek.:Sadık Bayraklı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al