Ebru Söylüyor Reza Çalıyor

Bu haber 07 Mart 2014 - 14:09 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

lutfu-turkan-250x25017 Aralık operasyonundan beri Hükümet`e Reza Zarrab üzerinden yüklenen MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan seçim bölgesi Kocaeli`nde de geleneği bozmadı. MHP Gölcük Belediye Başkan Adayı Resul Patan`ın projelerini tanıttığı gecede “Ebru söylüyor Reza çalıyor dedi.”

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 17 Aralık operasyonunda tutuklanan daha sonra da serbest bırakılan Reza Zarrab`ın kulaklarını en çok çınlatan isimlerden. MHP Gölcük Belediye Başkan Adayı Resul Patan`ın projelerini tanıttığı gecede yine Zarrab`ın bol bol kulaklarını çınlattı. Geceye MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile birlikte katılan Türkkan, yaptığı konuşmada Zarrab için bir kez daha “Hükümet`in Yaşam Koçu” tanımlamasını yaptı.

“Bu adamı herkes tüccar zannediyordu. Herkes yanılmış; Reza bütün Kabine`nin yaşam koçuymuş. Her yere götürmüşler. Terlik gibi yanlarında taşımışlar. “ dedi. Türkkan`ın “Ebru Gündeş söylüyor, eşi Reza Çalıyor.” sözleri kendisini dinleyenleri kahkahaya boğdu. Başbakan`a Reza Zarrab`a Bakanlık vermesi için ikinci kez öneride bulunan Türkkan, “30 Mart`tan sonra kendisine Maliye Bakanlığı yakışır.” diye konuştu.

BAŞBAKAN`IN GİTTİĞİ HER YERDE “HIRSIZ VAR” DİYE BAĞIRILIYOR
Türkkan konuşmasında Genel Başkanı Devlet Bahçeli`ye de methiyeler düzdü. Devlet Bahçeli için hiçbir yerde herhangi bir itham duyulamayacağına dikkat çeken Türkkan, “Bu, siyasetçi için bir onurdur. Bundan daha güzel bir şey olamaz.” diye konuştu. Başbakan`ın gittiği her yerde “Hırsız Var” diye bağırıldığını hatırlatarak sözlerine şöyle devam etti; “Türkiye Cumhuriyeti tarihinde benzer bir durum yaşanmadı. Bu çok acı bir vaka. İstedikleri kadar oy çalsınlar. İstedikleri hileli yola başvursunlar. O İktidar ellerinden alınacak.”

ÇALARKEN BESMELE CEBE KOYARKEN ELHAMDÜLİLLAH
30 Mart`ta yapılacak seçimleri “Hırsızları defetme seçimi” olarak tanımlayan Türkkan, Ülkücüleri oylarına sahip çıkmaya davet etti. 3 çocuğunun seçim günü sandıkta görevli olduğunun altını çizen MHP Kocaeli Milletvekili, tüm teşkilatı sandıkları sahiplenmeye çağırdı. “Bizim çocuklarımızın geleceklerini çalmalarına müsaade etmeyeceğiz. Bunlar çalarken Besmele çeken, cebe koyarken Elhamdülillah diyen insanlar.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al