Enginyurt: AKP’liler paranın işe yaramadığını görecek

Bu haber 01 Mart 2014 - 21:40 'de eklendi ve 632 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemal Enginyurt seçim çalışmalarını sürdürdüğü Gürgentepe ilçesinde 30 Mart Yerel seçimlerinin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye’ye sahip çıkma seçimleri olduğunu söyledi.

Gürgentepe ilçe meydanında kalabalık bir vatandaş topluluğuna seslenen Enginyurt konuşmasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AKP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ı sert bir dille eleştirdi.

HaberRes_33762

ATATÜRK İSMİNİ DUYMAKTAN RAHATSIZ OLUYORLAR

Gürgentepelilere Atatürk’e yapılan saldırılar ve hakaretleri de anımsatan Enginyurt; “Onlar Atatürk’ün ismini duymaktan rahatsızlar, onlar Atatürk olmasaydı da olurduk diyorlar. Siz 30 Mart’ta Atatürk olmasaydı da olurduk diyenlere, olurdunuz ama adınız Hiristos olurdu, Dimitri olurdu, Terziyan olurdu diyeceksiniz. Bunlar 30 Mart’ta Ordu’da, Gürgentepe’de şunu görecekler inşallah. Gürgentepeli de, Ordulu da 19 ilçede 3 hilali dalgalandıracak inşallah” diye konuştu.

MHP GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Bu seçim Tayyip Erdoğan’ı seçme seçimi değil, bu seçim Ordu’da Cemal Enginyurt’u Gürgentepe’de Günay Şanlı’yı seçme seçimidir diyen Enginyurt daha sonra şunları kaydetti; “Enver Yılmaz adamsan adam gibi kendine oy iste, sen Gürgentepe’ye 12 yılda kaç kez geldin. Gürgentepe’nin hiç bir yerini doğru dürüst bilmezsin, ama ben senin 12 yılda uğramadığın hatır bile sormadığın Gürgentepe’ye 15 ayda en az 50 sefer geldim.

Her gelişimde de adam gibi kendi adıma, partime oy istedim, destek istedim. Bu seçim ne başbakanı, ne Kemal Kılıçdaroğlu’nu, ne de Devlet Bahçeli’yi seçme seçimi. Bu seçim yürekli sesi, adam gibi adamı bunlara dur diyecek Cemal Enginyurt’u seçme seçimidir. Sen neden adam gibi kendine oy istemiyorsun? Bu seçim Gürgentepe’de, Ordu’da Milliyetçi Hareketi seçme seçimidir. Ordu’da artık Milliyetçi Hareket gümbür gümbür geliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al