MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU

Bu haber 17 Mart 2014 - 23:32 'de eklendi ve 796 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP Çay ilçe yönetimi ve birçok partiliyle birlikte Çay ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

suhut-+ğay-067-300x224

MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Çay İlçe Başkanı Osman Kutlu, Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çağrı, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve beraberindeki heyet ile Çaylı vatandaşları ziyaret ederek yerel seçimlerde destek istedi.

Milletvekili Yılmaz ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Gezdiğimiz, dolaştığımız ve seçim çalışmalarını yaptığımız bazı yerlerde iktidar mensuplarının “Belediye, iktidar partisinden olmazsa ödenekleriniz kesilir, işçilerin maaşlarını ödeyemezsiniz, projeleriniz kabul olmaz” gibi sözler söylediklerini duyuyorum. Bu kaybetme endişesi ve kaybetme telaşının bir göstergesidir. Korkunun ecele faydası yok. Bu meydandan ilan ediyorum. Sırf MHP’li diye belediyemizin ödeneklerine el oyacak olan yatırımları geciktirecek ve projeleri desteklemeyecek olan gerek bakanlık bürokratının, gerek bakanın, milletvekilinin anlını karışlarım.

Biz ne yapacağımızı ve nasıl yapacağımızı, kiminle yapacağımızı söylüyoruz. Çaylı vatandaşlarımızın haklarının yenmesine, gasp edilmesine göz yummayız. Yeter ki çağdaş, uygulanabilir ve çay halkının menfaatine olan projelerle bakanlıkların kapısı çalınsın.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve ülkemiz için şuana kadar hangi partiye oy vermiş olursanız olun bu sefer Milliyetçi Hareket Partisi olarak desteklerinizi istiyoruz. Eğer söz konusu Çay ise Çaya en iyi şekilde hizmet edecek adayda MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çağrı beydir. Zira Hüseyin Çağrı kardeşimiz sizlere projeleriyle ne yapmak istediğini ve bunları nasıl, neyle ve kiminle yapacağını açık açık ifade ediyor. MHP’nin üretken belediyeciliğiyle Çayın makus tarihini kırmak istiyoruz.

Çayda görünen o ki hanımlarda elini taşın altına koymuş durumda burada bir seçim bürosunun da hanımlara tahsis edilmesiyle, seçim çalışmalarını buradan gerçekleştiren tüm hanımlar seçimin kaderini hanım efendilerin elinde olduğunu gözler önüne serdiler.” Dedi.

Daha öncesinde açılmış olan bir seçim bürosunun yeterli olmamasıyla birlikte ikinci bir seçim bürosu daha açmaya karar veren MHP Çay ilçe teşkilatı birçok partilinin katılımlarıyla, Hüseyin başkan sloganları ve dualarla büronun açılışını yaptı.

Gün boyu süren ziyaretin ardından Milletvekili Yılmaz, Çaylı vatandaşlara göstermiş oldukları yoğun katılım ve samimi, sıcak tavırlarından dolayı teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.

 suhut- +ğay 039suhut- +ğay 067suhut- +ğay 108suhut- +ğay 197

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al