Dışişlerinden,Erdoğan ‘israil Dölü’ Demedi Açıklaması!

Bu haber 18 Mayıs 2014 - 2:54 'de eklendi ve 768 kez görüntülendi.

Dışişleri Bakanlığı bir açıklama yaparak Soma’da çekilen görüntülerde “İsrail Dölü” ifadesini kullandığı açıkça duyulan Erdoğan’ın bu ifadeleri kullanmadığı iddia edilerek adeta “montaj” göndermesi yapıldı.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, bazı basın organlarında “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Soma’da İsrail’le ilintili bazı uygun olmayan ifadeler sarfettiğine dair” iddialara ilişkin, “Başbakanımıza atfedilen ifadeler tamamen gerçek dışıdır” dedi.
Bilgiç, bir soru üzerine, Türkiye’nin Tel Aviv Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Doğan Işık’ın, bazı basın organlarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği iddia edilen sözlerine yönelik açıklamasını, Dışişleri Bakanlığı’nın talimatıyla yaptığını açıkladı.
Bilgiç, Erdoğan’ın hiçbir şekilde iddia edildiği gibi bir ifadede bulunmadığına dikkati çekerek, “Bu vesileyle bir kez daha vurgulamak isteriz ki sayın başbakanımıza atfedilen ifadeler tamamen gerçek dışıdır. Bu gibi temelsiz iddialarda bulunanları şiddetle kınıyoruz” dedi.
İŞTE ERDOĞAN’IN VATANDAŞA İSRAİL DÖLÜ DEDİĞİ AÇIKÇA DUYULAN VİDEO:


Başbakan’ın Yumruk Attığı İddia Edilen Anın… paylaşan: cezmikalorifer

gazete2023

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al